Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Tego małego człowieczka nie stać nawet na odrobinę szacunku. Co za ludzie. Dziki kraj
  #bekazpisu #pis #adamowicz #wstyd

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  UWAGA! Pamiętacie gdy Magcial mówił o swojej nowej dziewczynie?
  To była ona fejkiem, ale Tucznik o tym nie wiedział i dostarczył nam w chuj ciekawego contentu i nudesów, na potwierdzenie wstawiam parę skrinów i instagram tej fake laski, zaakceptuje każdego kto będzie chciał sprawdzić czy komentarz Zwierzaka jest prawdziwy a na koniec dodam w relacji insta pozdrowienia dla wykopków.
  Jeśli dobrze wyplusujecie ten post to udostępniam wszystko!

  Skriny w komie

  #danielmagical #pato
  pokaż całość

  odpowiedzi (225)

 • avatar

  Ej mirasy, ale jestem zażenowany po tym, co mnie ostatnio spotkało. Kilkanaście dni temu taka trochę starsza szara myszka z roku #studia , z którą nigdy nie gadałem, poprosiła mnie o wskazówki jak zdać pewien przedmiot, z którym się męczy od roku, to jej zaoferowałem skrypt nawet, który rzetelnie robiłem - no niech stracę, może chociaż zda. Wysłałem jej to i nawet nie dostałem zwrotnego "dzięki".
  Wczoraj wpadłem na nią przez przypadek i tam pytam, czy przejrzała i takie pierdoły. Odpowiedziała mi, że nie jak może mi się odwdzięczyć, to jedyne co jej przychodzi do głowy to seks XDDD... kurde mirki czaicie, nieznajoma laska w ramach podziękowań oferuje wam ruchanie (mokre sny wszystkich przegrywów). Odpowiedziałem jej, że chyba ją pojebało, zabroniłem jej do mnie pisać i życzyłem ujebania przedmiotu, no po prostu jestem zniesmaczony, zażenowany i rożne inne słowa przychodzą mi na język.
  #logikarozowychpaskow #bezkazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)