Wpis z mikrobloga

@Dusha: nie wydaje mi sie, byly przypadki ze jeden przyszedl sie zbadac bo cos zlego mu sie dzialo i zarazil caly personel medyczny, wiec to jednoznacznie wyklucza skutecznosc szczepien, ale jesli sa nieszkodliwe, to ja jestem chetny sie zaszczepic chocby dla spokoju..
@AlvarezCasarez: szoka ze wycofane na zachodzie szczepionki wprowadza sie do polski i ze nie ma takich stat powiklan poszczepiennych i ze wiekszosci epidemi zapobiegla higiena, a nie szczepionki ktore zawsze byly wprowadzane wtedy kiedy epidemia na danym terenie sie skonczyla
innna sprawa to czy jest szczepionka?oslabionym virusem? t czemu nie ma szczepionki na hiv/ebole etc..
zaszczepieni nie choruja?choruja wiec jaka jest pewnosc tego gowna z neurotoksynami?
@corhydron_efedron:
"szoka ze wycofane na zachodzie szczepionki wprowadza sie do polski i ze nie ma takich stat powiklan poszczepiennych"
potrzebne źródło

"ze wiekszosci epidemi zapobiegla higiena, a nie szczepionki ktore zawsze byly wprowadzane wtedy kiedy epidemia na danym terenie sie skonczyla"
potrzebne źródło

"innna sprawa to czy jest szczepionka?oslabionym virusem?"
nie zawsze, zajrzyj chociażby do wiki - rodzaje szczepionek

"t czemu nie ma szczepionki na hiv/ebole etc"
lol mam ci tłumaczyć
@corhydron_efedron:
"A jak to jest ze koles mieszka w uk z matka i ta stara franca co roku sie szczepi na grype, a on nie i zgadnij kto choruje?"
Ponownie - potrzebne źródło tych informacji - argument anegdotyczny nie jest żadnym argumentem

"Po zatym to nie jest argument, virusa mozna zawsze komus #!$%@?.. albo sam sie rozwinie.."
co?
@corhydron_efedron: mówisz o szacunku do kogoś kto twierdzi, że powszechne zagrożenie ze strony tężca przestało istnieć po I Wojnie Światowej (mniejsza ilość koni), że to higiena a nie szczepionki wyeliminowała choroby pokazując wykres śmiertelności zamiast ilości zachorowań? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Litości...

W sumie, to już mój finalny post bo i tak pewnie za parę godzin wyłapiesz bana za multi. Z fartem mordo