Wpis z mikrobloga

Halo #poznan halo #warszawa !

Jeśli macie skończone 18 lat i posiadacie prawo jazdy to świetnie się składa, bo właśnie rozdajemy vouchery na 20 zł, do wykorzystania na przejazdy w naszej aplikacji 4mobility carsharing ()

Możecie pojeździć BMW 1 i 3, Mini One, Audi A3 lub Q3, więc zapraszamy do pobrania aplikacji:
Android
iOS

Aby otrzymać voucher, wystarczy zarejestrować się w aplikacji do 29 maja, a do 30 maja przesłać zgłoszenie na adres konkurs@4mobility.pl. W zgłoszeniu musi znajdować się hasło "Welcome 20", oraz adres email z którego dokonaliście rejestracji.
Kupon standardowo przyznawany jest w ciągu 72 godzin, ale na hasło "tylkomirko" da się szybciej ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wszelkie informacje o usłudze oraz cennik znajdują się na naszej stronie.

#samochody #carsharing #bmw #audi
źródło: comment_3K7ogZPvY7RUnqeHb3uQ6M3RqpOI3FPh.jpg
  • 21
Aby otrzymać voucher wystarczy, zarejestrować się w aplikacji do 29 maja, a do 30 maja przesłać zgłoszenie na adres konkurs@4mobility.pl. W zgłoszeniu musi znajdować się hasło "Welcome 20", oraz adres email z którego dokonaliście rejestracji.


@4Mobility: a dla aktualnych klientów?
@4Mobility: Niestety wychodzicie troszkę drożej niż TraffiCar w ostatecznym rozrachunku. Jest może dostępna gdzieś na komputerze mapa Waszych samochód aby móc sobie sprawdzić dostępność i ilość bez pobierania aplikacji?
@sln7h: ale ja nie mówię że to źle.
Dla mnie jako klienta końcowego akurat ważna jest bardziej cena i dostępność samochodów.
Wiem że ludzie różnie patrzą ale dla mnie mogłyby być Tico w gazie.
Ważne aby dojechać.
A jakość i wygodą tych Clio jest dla mnie wystarczająca aby z usługi korzystać.
Ale tak czy inaczej, najważniejsza jest dostępność usługi i tutaj niestety też jest lepiej u konkurencji.
Zastanawia mnie jeszcze Click2Go,
@4Mobility: dlaczego Wasza strefa nie obejmuje okolic dwóch największych centrów handlowych w okolicach Ochoty? podjechałbym sobie czasem do Reduty albo Blue City, ale nie mogę tam parkować - mówię tu o parkingach zewnętrznych oczywiście, nie podziemnych - więc muszę wybierać Panka lub Traficara, które nie mają problemu z tym żeby strefa obejmowała obszar wokół tych CH.
źródło: comment_J4Bkf8IbP1M3oRW3ePEVv3TgGZAUwDzc.jpg
@Prism2772 ostatnio zostałem bez auta i intensywnie korzystam z car sharingu - zainstalowałem 3 appki a i tak często okazuje się ze w bliskiej okolicy nic nie stoi, więc niestety nie ma jednej firmy która dawałaby komfort że "zawsze coś znajdziesz". Pocieszające że ceny w miarę wyrównane, więc można patrzeć "co bliżej" :)
@maciejkiner: właśnie dzisiaj pojechalem z EasyShare bo stało w okolicy i stwierdziłem że dobra okazja aby sprawdzić.
I faktycznie warto mieć alternatywę i pewnie sobie te aplikacje zostawię.
Chociaż pierwszy raz miałem poważniejszy problem z zamknięciem samochodu, ale to może pech nowicjusza
I tak to dla mnie weekendowa opcja bo normalnie korzystam z mojej srebrnej strzały więc może przed kolejnym weekendem kolejne zainstaluje