Wpis z mikrobloga

@pablitto: Nie ma co panikować. Uczysz się 10 razy szybciej niż Ci się na starcie wydaje. Trochę jak z zakładaniem soczewek. Pierwsze parę razy myślisz, że to się nie da. Potem robisz na automacie i bez żadnych problemów.
@pablitto: SPD mam jakoś od dwóch miesięcy, naczytałem się o glebach, a nie miałem ani jednej. Od początku bardzo fajnie się jeździło. Jak bloki są dobrze ustawione to same plusy, nie ma czego się bać :D
@PanSzczur: też tak myślałem, też się cieszyłem że ileś razy instynktownie wypinałem nogę żeby na zakręcie nie wyrypać i na co? Jedna niestandardowa sytuacja, że źle ruszyłem z krawężnika i rower po prostu się zatrzymał a ja miałem jedną nogę wpiętą i na dole - akurat na tą stronę poleciałem xD
tak więc @pablitto: - you never know ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pablitto: żeby tylko na jednej się skończyło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przy 6 jak #!$%@?łem orła na ruchliwym skrzyżowaniu to pedały poszły do szafy...
Sprzęt fajny bo dawał dobrego kopa, ale nie nadaje się do każdego terenu jazdy (piach, kamienie)
@pablitto: kiedyś przed przejazdem światło mi się zmieniło na czerwone i gwałtownie zahamowałem i zatrzymałem się. Chciałem się podeprzeć kulasą na boczek, jednak kompletnie zapomniałem, że mam wpięte (bo mam platformy z SPD i po mieście zazwyczaj w SPD nie śmigam). Przypomniałem sobie dopiero, gdy byłem w połowie drogi do ziemi. #!$%@?, jak blachosmrodziarze mieli gnicie ze mnie. Dobrze, że zielone dostali i pojechali (σ ͜ʖσ