•  

Jeżeli ta władza nie jest w stanie wykazać empatii, nie jest w stanie wykazać współczucia,nie chce jakoś poprawić losu niepełnosprawnych spełniając postulaty protestujących,to w gruncie rzeczy pokazuje swoją prawdziwą twarz.

Twarz państwa anty-kapitalistycznego ciągle podwyższającego składki i podatki, a przede wszystkim twarz rządu anty-socjalnego który nie chce pomagać osobom najuboższym,a chce tworzyć propagandowe programy które pozwolą tej władzy dłużej utrzymać się przy korycie.

Twarz państwa etatystycznego który twierdzi że nie ma pieniędzy na pomoc dla osób najsłabszych a rozdaje lekką ręka nagrody i przekazuje miliardy złotych na propagandę w TVP oraz kilkaset milionów na propagandowe billboardy.

#polityka #neuropa #4konserwy #niepelnosprawni

źródło: ocdn.eu

•  

@Kielek96: To jest gest rozsądku ze strony tej władzy. Ustąpienie przed bandą rozwrzeszczanych kobiet, które na oczach całej Polski pogrywają swoimi niepełnosprawnymi dziećmi, byłoby porażką tego rządu.

•  

@washington: @Kielek96: widzę, że pisowscy zaczynają wyśmiewać osoby, które mogą stanowić ich elektorat. Go on. Wasz upadek jest już bardzo blisko.

+: Variv
    •  

Ustąpienie przed bandą rozwrzeszczanych kobiet, które na oczach całej Polski pogrywają swoimi niepełnosprawnymi dziećmi, byłoby porażką tego rządu.

@Najzajebistszy: Gdybyś miał w domu niepełnosprawne dziecko to byś inaczej mówił,niestety z ekranu monitora wszystko jest takie proste.

•  

@Kielek96: spodobało im się przy korycie i zapomnieli o deklarowanych wcześniej wartościach. Teraz najważniejsze jest utrzymanie przy korycie. Niepełnosprawnych jest zbyt mało i nie uczestniczą w życiu publicznym = ni ma piniędzy.

•  

@Kielek96: świetny temat zastępczy do ustawy 447

•  

@Kielek96: Nie neguję trudu z jakim te matki spotykają się na codzień, ale sposób protestu i jakość postulatów. Tutaj potrzeba systemowego rozwiązania, a nie doraźnego dosypania groszy do portfela - asysteńci rodziny, usprawnienie obsługi medycznej, aktywizacja zawodowa rodziców. Ty - jak cały ten rząd - chcesz załatwiać problemy prezencikami finansowymi.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Najzajebistszy: te pieniądze nie są dla rodziców, ale dla dzieci, zwłaszcza na przyszłość, żeby nie zostały z rentą socjalną niecałe 900 zł na rękę + 153 zł zasiłku rehabilitacyjnego. Rozwiązania systemowe też są oczywiście ważne

•  

@Najzajebistszy:

Tutaj potrzeba systemowego rozwiązania, a nie doraźnego dosypania groszy do portfela - asysteńci rodziny, usprawnienie obsługi medycznej, aktywizacja zawodowa rodziców

Zgadzam się tutaj w 100%,ale ten rząd obiecywał w kampanii pomóc osobom niepełnosprawnych i nie chce tego realizować,nie głosowałem na PiS i nie mam zamiaru głosować na jakichkolwiek socjalistów,ale niestety prawda jest taka że jak te kobiety opuszczą sejm to znowu media zapomną o osobach niepełnosprawnych.

Ja osobiście uważam że lepiej by było jakby państwo wpierało prywatne fundacje i wolontariuszy którzy naprawdę chcą i mogą efektywnie pomagać,ale niestety nie mają pieniędzy na swoją działalność bo rząd ich olewa.

Uważam również że powinniśmy budować infrastrukturę dla osób niepełnosprawnych i starać się ich w jakiś sposób aktywizować zawodowo,ale do tego typu reform potrzeba odwagi którą ta władza niestety nie posiada.

•  

@Xianist: Ale mnie nie interesuje co obiecywali w kampanii, bo dla mnie sypanie groszem kolejnej grupie społecznej nie jest rozwiązaniem. Szkoda, że taki rozsądek finansowy jak w tej sprawie objawia się u nich tak rzadko. Zaniedbania sięgają zarówno czasów tego rządu, jak i wszystkich poprzednich. Nie ma usprawiedliwienia dla bierności rządu, jak i nie ma usprawiedliwienia dla okupacji Sejmu.

•  

@Kielek96: Absolutna zgoda. Dlatego nie popieram postulatów pokroju "dajcie pieniądze". Tutaj potrzeba gruntownych zmian systemu wsparcia niepełnosprawnych.

•  

Absolutna zgoda. Dlatego nie popieram postulatów pokroju "dajcie pieniądze". Tutaj potrzeba gruntownych zmian systemu wsparcia niepełnosprawnych.

@Najzajebistszy: No dokładnie,trzeba przedyskutować jak powinna wyglądać porządna i efektywna opieka społeczna w naszym kraju.

•  

Nie no zajebiscie jest wykozystywanie niepełnosprawnych bo moze oni nie chcą siedzieć w sejmie

•  

@Najzajebistszy: nie wiem czy to troll, ale zawsze będę uważał że te 10mld [z 25mld] powinno pójść nie na 500+ i inny g... tylko na ludzi ubezwłasnowolnionych jak niepełnosprawni

edit; niedoczytałem, też uważam że systemowe rozwiązanie byłoby dobre, coś jak zastępca matki gdy ta będzie pracować/odpoczywać, taka systemowa niańka

•  

Ale mnie nie interesuje co obiecywali w kampanii,

@Najzajebistszy: Ale interesuje niepełnosprawnych i ich rodzców, Bo to ich PiS wykorzystywał jako rekwizyty w kampanii i to im obiecywał złote góry.

Zresztą protestowali już w 2016, była pikieta przed KPRM. (O czym pewnie nikt nie pamięta). Oczywiście zyskali tylko obiecanki: "tak, tak, oczywiście się tym zajmiemy".

nie ma usprawiedliwienia dla okupacji Sejmu

A tak konkretnie, co robisz, gdy stwierdzasz, że politycy partii rządzącej cię wykorzystali do kampanii wyborczej, okłamali i totalnie cię mają w d...? "Nie ma usprawiedliwienia" to można by użyć do wysadzenia w powietrze Nowogrodzkiej, nie do pokojowego protestu.

Nie no zajebiscie jest wykozystywanie niepełnosprawnych bo moze oni nie chcą siedzieć w sejmie

@Klocuchy_Lego_PL: Zwłaszcza Adrian i Kuba by chętnie odetchnęli świeżym powietrzem.

•  

i to im obiecywał złote góry.

@Andreth: w sumie w całym konflikcie to mi całkiem umknęło, masz jakieś stare materiały wyborcze gdzie pisowcy obiecywali tym niepełnosprawnym pomoc?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dżem dobry, może jakieś #rozdajo?

Miało być częściej rozdajo, miałem wołać, miałem też już mieć otwartą firmę, stronę internetową miałem mieć, miałem również być bardziej ogarniętym człowiekiem - wyszło jak zawsze i to z własnej winy ( ͡º ͜ʖ͡º) W międzyczasie posypało mi się troche zdrowie ale wyprostowane już wszystko. Znaczy mniej więcej. Prostuje się.

Tak czy tak witajcie na kolejnym świecącym rozdajo. Mówiłem, że będę eksperymentować, tutaj macie pokaz części tego co udało się zrobić. I kurde, to nawet nie jest 1/10 tego co mam, jestem naprawdę zadowolony z niektórych wylewów (。◕‿‿◕。) Teraz WY wybieracie co chcecie. Losuję 2 osoby do dzisiaj do godziny 23 które mogą sobie wybrać którykolwiek brelok/wisior ze zdjęcia. Każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli nie, znajdzie osobę której może to dać. Albo dziecko. Psu zawiesić można na obroży. Albo kotu, chociaż wolałbym żeby zawieszać psu, on będzie chociaż wdzięczny. Zielonki biorą udział niech stracę. Jeśli zauważę, że wylosowana osoba obserwuje któryś z patosteamów piszę bezpośrednio wiadomość że wygrała wszystkie breloki jakie mam i nie wysyłam żadnego.

Wołam ludzi, którzy chcieli być zawołani jeśli coś się będzie dziać u mnie:

pokaż spoiler @miiihau @Kefaveli @Dyloo @Bernan @William_Adama @berkovskhy @Hoshiyo @Dante555 @adiman29 @Waspin

Zapraszam do obserwowania/czarnolistowania tagu #rozkminkrzaka gdzie czasem wrzucę coś świecącego, pochwalę się jak idą prace, albo pochwalę się jak koncertowo zepsułem wylew który miał być piękny ładny i za miliony.

Swoją drogą w weekend robię następne rozdajo, ale tylko dla osób które obserwują #rozkminkrzaka. Zamiast 6k ludzi, w losowaniu będzie pewnie niecała setka. Zajebisty chwyt marketingowy do obserwacji tagu, ale i możliwość wygrania większa xD

Rzucę jeszcze tagami i to by było na tyle. Zresztą i tak tu jesteście bo #rozdajo a nie żeby czytać wysrywy wykopka, nie oszukujmy się :D

#tworczoscwlasna #dziendobry #gownowpis #rozkminkrzaka
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

Przemierzając Poznań na Google Street view ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Co tu się....

#ciekawostka #humorobrazkowy #heheszki #cotusieodpierdala #poznan

odpowiedzi (28)

tresura owczarka podlaskiego
    #podlasie #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (24)