Wpis z mikrobloga

Będę składać protest wszelki, żeby na wykopie jeszcze raz byli powtórzone wybory na moderatora. Nawet do sądu to pójdzie!
Nazywam się Kononowicz Krzysztof. Urodziłem się dnia dwudziestego pierwszego stycznia tysiąc dziewięćset trzeciego… sześciesiątego. Sześciesiatego trzeciego roku w Polsce, w… województwo olsztyńskie. Chcę przedstawić swój życiorys. Ukończyłem zasadniczą szkołę zawodową jako kierowca-mechanik. Posiadam swoją posiadłość – domek drewniany. Mam matkę, mam brata. Tatuś ni żyje. Ale tatuś bardzo jest mój bardzo, bardzo zasłużony. Walczył o Warszawę, walczył o Polskę, walczył o Boga. Ale nie ma ojca – odeszedł. Jak ja mówię – powołał go, zmienił miejsce zamieszkania. Jest w niebie teraz. I stamtąd patrzy, jak ja kandyduje na moderatora wykopu.
Chcę zrobić dla naszego wykopu następujące rzeczy. Zlikwidować całkowicie pisanie, kłamanie, gołe kobiety i hajtowanie. Usprawnić w naszym wykopie tagi... Tak! Bo nasze tagi są bardzo, bardzo słabe, bardzo złe. Otworzyć wykop i mirko dla młodzieży i dla ludzi. Tak! I chcę bardzo, bardzo to zrobić. Usprawnić w naszym wykopie, w całym, w całym internecie, żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego. Zamiast tego usprawnić wykop, żeby miejsca pracy, tak jak pegieery są rozwalone, tak jak chlewnie tu w Polsce, tak jak pekaesy... Tak jak…. i inne zakłady są rozwalane. I chcę też wprowadzić policje do naszego wykopu. Chcę wprowadzić policje, żeby policja pilnowała całego naszego porządku, bo od tego jest policja i straż miejska. Od tego oni są! Od tego są oni! Od tego są. A w wykopie u mie będzie ład i porządek. Ni będzie biurokractwa, ni będzie łachmactwa, tylko naprawdę będą ludzie, ludzie będą. Zimową porą będą szykować plany budowy nowego wykopu, plany budowy wykopu. Podkreślam jeszcze raz: plany budowy wykopu. A na wiosnę wyjdziemy z budową nowego wykopu i… internetu, bo jaki mamy internet? Jaki mamy? A wykopowicze też będą przez mie surowo karani, za kłamanie, za hajtowanie, za wszystko. I jeszcze też usprawnię tagi, na wykopie i w całym internecie, że tagi będą naprawdę, naprawdę będą tagi i że ni będzie bałaganu, ani błędów, ani narkotyków, ani alkoholu.
Bardzo proszę kandydować na mnie.

#heheszki #wykop #kononowicz
  • 2