Wpis z mikrobloga

No Mirasy i Mirabelki :D Wczoraj podawaliście przebieg i wiek waszych samochodów, wyszło 209 rekordów - myślę, że całkiem sporo :)
Od razu do konkretów: ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przejeżdżacie rocznie średnio: 17,80 tys. km

Czyli niecałe 18 tyśtyśtyś w rok! kto by pomyślał?! a nie, jak czasami się wydaje, że stówa na rok jak nic ;) (no dobra niektórym się nie wydaje, tak ogólnie napisałem i wyjaśniam żeby nikt się nie przypier%dalał, że jemu wcale się tak nie wydawało i od początku wiedział ile będzie :P)
No i przy okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Średnia wieku samochodu naszych kochanych użytkowników to: 12,5 roku
A teraz parę słów/uwag:
- tak, zdaję sobie sprawę z tego, że spora część samochodów była sprowadzana i mogła być wcześniej kręcona, ale:
- czytając komentarze natrafiłem też na dużo wpisów o samochodach, które są w rodzinach od początku i były to raczej małe wartości, rzędu 15-20 na rok.
- pominąłem parę (chyba 4) wpisów w których brakowało danych
- link do ściągnięcia arkusza: tu klikać
- wołam przy okazji plusujących i komentujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #motoryzacja #glupiewykopowezabawy
Pobierz
źródło: comment_YcMpfIUOxcVN58k7q7Qdphk1CisEXtNz.jpg
  • 40
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (251)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @bonczur @PoraUmierac22 @Sloneczko @PanKracy582 @oczko21 @szymon362 @PelenSpokoj @9621517 @Kotwpizamie @analboss @Viscop @wogx @GeTxReZ @nitro_rgs @4ntymateria @potencjalnypatriota47 @frems @YouthX @magenciorek @Pi0trek_23 @Migfirefox @CzarnyIwan @Maciejo316 @Ostatni_Sarmata @w3n5zu @Nezukine @sad_pepe @lawyerish @afroanimal @1988BaZyL @blutusz @mannoroth @
Walnąłbym jakiś rekord (470 tys, 2002r) ?


@michalx57: w sumie to nie bo ja miałem octavię, która ma 650 i 18 lat :D czyli wychodzi 36k na rok ;) ale nie wpisałem w formularz bo... zapomniałem :P