Wpis z mikrobloga

#wybory #pis #bekazpisu #4konserwy Jakieś mam takie odczucie że w ostatnich dniach, tygodniach i miesiącach PIS mocno zawiodło ludzi, głównie chodzi o sprawy związane z żydami, brak, dziwne lub słabe reakcje na rożne wydarzenia, wizyta Dudy w USA (gdzie przez te parę dni to chyba stracił z 30% poparcia) i bardzo ale to bardzo widoczne posłuszeństwo wobec zarówno Izraela jak i USA, a całe to wstawanie z kolan, patriotyzm to tylko jakaś wydmuszka.. zastanawia mnie tylko, czy swoje poparcie stracą na rzecz PO i znowu PO dojdzie do władzy i od nowa zabawa (nie wiem, kto gorszy).. no #!$%@? nie ma na kogo głosować, bo zaraz jakiś oszołom się pojawia.. #!$%@? chba wyłacze interent i tv, co sie bede denerował nic już tego Państwa nie uratuje.. zaorać to i buraki posadzić.. #polityka
Pobierz K.....1 - #wybory #pis #bekazpisu #4konserwy Jakieś mam takie odczucie że w ostatnich...
źródło: comment_FKa4GZ0pg87MQTReKhPF1W42jPkOVRdS.jpg
  • 10
@revoolution: tylko że PO rozsprzedało majątek w dodatku za grosze, a nam do rozwoju potrzebne są inwestycje strategiczne, za co PIS ma plusa.. programem PO od ponad 2 lat jest zeby PIS nie doszło do władzy, nic nie mówią o swoim programie.. także kiła i mogiła.. może PIS być ale np. troche bardziej prezydent z jajami, Duda mnie zawiódł, nie wiem czy bedzie reelekcja..
Z dużym prawdopodobieństwem (z dokł. do sklejenia danych ESA'95 i ESA'10) można stwierdzić, że stopa inwestycji jest najniższa od 1996 r.

https://twitter.com/mbank_research/status/890493039025770496/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2FS1gZi26Lb%2F

@Kopytko1

a nam do rozwoju potrzebne są inwestycje strategiczne, za co PIS ma plusa


eeee??
Pobierz Xianist - Z dużym prawdopodobieństwem (z dokł. do sklejenia danych ESA'95 i ESA'10) m...
źródło: comment_UCe0yAutubdhTxIVwD1KaykHu7kmF2oU.jpg
@Xianist: czyli nie boli Cię sprzedaż np. TP (czyli dane użytkowników, obsługa, infrastruktura), Banku PEKAO, Stoczni któejś tam, i próba #!$%@? LOTU (żeby tanio sprzedać) itp. ? Ja wole żeby takei rzeczy były w polskich rękach, poza tym potrzebny nam jest ten gazoport, przekop mierzei, i to międzynarodowe lotnisko-hub z całą infrastrukturą..