Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ostatnia cyfra naciśnięciu plusa to Twoja postać z Kiepskich.
  0 - Ferdek
  1 - Walduś
  2 - Halinka
  3 - Mariolka
  4 - Jolaśka
  5 - Pazdzioch
  6 - Pazdziochowa
  7 - Babka Kiepska
  8 - Boczek
  9 - Prezes Kozłowski
  #glupiewykopowezabawy

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Mircy słuchajcie bo jest inba i nie wiem co robić. 4 Lipca napisałem właścicielce mieszkania że z dniem 4 sierpnia chciałbym się wyprowadzić z mieszkania. Nic mi nie odpisała i nie odzywała się w ogóle przez miesiąc czasu (nie napisała nawet ile za rachunki w lipcu ani kiedy może wpaść po kasę). Dzisiaj jej napisałem kiedy mogę oddać jej klucze, a ona zaraz do mnie oddzwoniła i się pyta czy chcemy się wyprowadzić, to ja jej wytłumaczyłem że już jesteśmy w nowym mieszkaniu. Ona chyba była w szoku bo mi mówi że żadnego SMSa nie dostała. Przypomnę tylko że nie odzywała się miesiąc czasu a powinna napisać ile za czynsz w lipcu i ile za czynsz w sierpniu do dnia 10 każdego miesiąca. Zaczęła się coś awanturować że to gówniarskie zachowanie nie poinformować ją że się wyprowadzamy i Ona żąda abyśmy zapłacili jej za połowę sierpnia. Argumentuje to tym że nie wie czy my tam dalej mieszkaliśmy czy przypadkiem komuś nie wynajęliśmy. Tłumaczyłem jej że wysłałem jej SMSa że chciałbym zrezygnować z mieszkania to Ona powiedziała że SMSa żadnego nie dostała bo była w Chorwacji na wakacjach i nie miała roamingu. Jest w ogóle taka możliwość żeby nie dostała tego SMSa? Dziś o 19 mam się z nią spotkać i wyjaśnić cała sytuacje ale chciałbym się najpierw kogoś poradzić. Czy Ona ma prawo żądać ode mnie zapłaty za połowę sierpnia skoro już tam nie mieszkałem? Jaką przyjąć linie obrony bo z rozmowy z nią widzę że łatwo nie będzie.

  #zalesie #wynajem #pomocy
  pokaż całość

  odpowiedzi (89)

 • avatar

  Ale zostałem napromieniowany prorodzinnym pierdoleniem ( ಠ_ಠ)

  "Ja to bym dla ludzi bez dzieci dał podwójne podatki, bo po co im pieniądze? Ja za to powinienem mieć dużo niższe."
  "Nie masz na co wydawać pieniędzy tylko na jakieś pierdoły?! Ja to sobie nie mogę pozwolić na coś takiego, bo mam dzieci."
  "Nie wyspałeś się? Jak to możliwe? Ja musiałem wstać do dziecka które płakało, ja to mam prawo być zmęczony."
  "Też bym chciał czasami iść do kina, ehhh będziesz mieć dzieci to zobaczysz jak to jest..."
  No zajebiście już biegnę robić sobie dzidziusia!
  Jak słucham takich wysrywów to co raz to bardziej odechciewa mi się mieć dzieci w przyszłości.

  No ja jebix nie mam nic do ludzi którzy mają dzieci ale takie pierdolenie nieziemsko wyprowadza mnie z równowagi. Kto im kazał zrobić sobie gówniaka, skoro teraz na każdym kroku im w czymś przeszkadza i do tego głównym argumentem jest "bo mam dziecko"...

  #zalesie #madki (w sumie bardziej ojdzowie)
  pokaż całość

  odpowiedzi (130)