Wpis z mikrobloga

Dałem się namówić na "zlot komunistów" pierwszy raz chyba od 15 lat... wiecie najbliższy kuzyn bla bla bla.... i tak stoję sobie w bezpiecznej odległości i obserwuje ten cały ceremoniał...
Ja pier... co za festiwal spier...
Wysyp sebków i karyn.... januszy i grażyn.... jedni tylko stoją i się licytują który to lepszym beemwu podjechał... karyny to tylko o nowych tipsach albo grubej dupie tej co stoi obok tamtego.... janusze co to jeden z drugim wąsa nakręca i doczekać się nie może kiedy walnie klina jakiegoś bo od wczoraj suszy a dzisiaj gówniak go przywióz to może.... chociaż najgorsi to są Ci wielcy emigranci co to "... wuja mówię Ci u Was w Polsce to takich nie ma..." albo "jak to się u Was mówiło?? A drzwi!..." A ledwo 2 miesiące w Holandii na sadzonkach siedzą.... A gdzieś w tle wszystkie Brajanki i Dżesiki w dupie mające po co w ogóle są w tym całym budynku zwanym kościołem bo już odliczają do nowego telefonu, laptopa, kucyka czy ps4....
Na usta się ciśnie tylko "ja pier... I co ja robię tu!? Uuuuuuuuuu"

#gownowpis #zalesie #janusze #komunia #zlotkomunistow #polska ##!$%@? #niewiemjaktootagowac
  • 5
@UgAnDuS85 nie wiem, czym niby się różnisz od tych grażyn, które obrabiają dupe innym grazynom, że czujesz się od nich taki lepszy... a wiem, Ty to robisz w necie, bo normalnie boisz się odezwać ( )
@natkurka mylisz się... ja nie obgaduję sukienki czy włosów kogoś konkretnego... obrazuje cały przekrój ludzi których widzę....
nie czuje się ani nie jestem lepszy od nich... to co mówię to mowię w kontekście że tu nie pasuje i co ja tu robię ;)