•  

  141653 - 80 = 141573

  Cześć druga walki z #wahoo. Wyjechałem i problemy były takie jak wczoraj, czyli prędkość z d@#y. Po ~4km naliczył mi całe 400metrów, ale w pewnym momencie przełączył się w normalny tryb i działał przez ~60km (oczywiście czujnik kadencji dalej jest n/a). Mam pewne przypuszczenia co do Strava Live Segments, bo teoretycznie pokrywa się to z miejscami, gdzie licznik przestaje działać.
  W załączniku przesyłam filmik jak się zachowuje (tak wiem Vertical Video Syndrom, ale zdecydowanie łatwiej sie trzyma telefon i jedzie).

  W tym tygodniu to już 119km!
  #rowerowyrownik #ruszlublin

  Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
  Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
  Samo liczy, to chyba magia
  Skrypt się nie myli, to inni się mylą
  Będą z tego ładne wykresiki
  Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

  źródło: youtu.be

  •  

   @civi88: Jaki masz czujnik kadencji? Bo są te takie działające jako cad/spd, może coś się zjebało i Wahoo bierze prędkość z czujnika kadencji? Weź poodłączaj wszystkie czujniki bt/ant+ i zobacz co się stanie.

  •  

   @civi88: z live segments nie pomogę, nie mam premium.
   Cad można sprawdzić w domu, bez jeżdżenia. Co do prędkości z gps to nie wiem.

  •  

   @Golomp: Czujnik kadencji od chinczyków i wahoo go wykrywa, ale nie pobiera obrotów. Wykrywa go jako czujnik kadencji nie jako prędkości.
   @sargento: Najdziwniejsze jest to, że dziwne zachowanie mam w okolicy domu, a jak wyjadę gdzieś dalej to jest już ok.

  •  

   @civi88: odepnij czujnik kadencji w ustawieniach i wtedy zobacz. Wrzuć też jakość sygnału GPS na ekran.

   Miałem podobny objaw z czujnikiem kadencji, okazało się że jest walnięty, parowałem go z telefonem (aplikacja wahoo cośtam do testów wlasnie czujników) Chciałem go używac z jakimś Endo czy coś ale się nie dało. Kupiłem najtańszy chiński i działa pięknie.

  •  

   @mmichal: na mapie sygnał gps jest ok, bo już nawet Loading nie ma ani Poor GPS. Czujnik teoretycznie jest ok, bo znajduje go, ale sprawdzę dla pewności.

   źródło: youtu.be

  •  

   @civi88: zrób sobie CUSTOM PAGE i daj na samą górę jakość GPS bo tak telepie że ciężko coś odczytać. I pokaż stravę z takiego przejazdu. No i najważniejsze co się dzieje bez czujników kadencji i prędkości?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement