•  

141653 - 80 = 141573

Cześć druga walki z #wahoo. Wyjechałem i problemy były takie jak wczoraj, czyli prędkość z d@#y. Po ~4km naliczył mi całe 400metrów, ale w pewnym momencie przełączył się w normalny tryb i działał przez ~60km (oczywiście czujnik kadencji dalej jest n/a). Mam pewne przypuszczenia co do Strava Live Segments, bo teoretycznie pokrywa się to z miejscami, gdzie licznik przestaje działać.
    W załączniku przesyłam filmik jak się zachowuje (tak wiem Vertical Video Syndrom, ale zdecydowanie łatwiej sie trzyma telefon i jedzie).

W tym tygodniu to już 119km!
    #rowerowyrownik #ruszlublin

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
    Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
    Samo liczy, to chyba magia
    Skrypt się nie myli, to inni się mylą
    Będą z tego ładne wykresiki
    Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

źródło: youtu.be

•  

@civi88: Jaki masz czujnik kadencji? Bo są te takie działające jako cad/spd, może coś się zjebało i Wahoo bierze prędkość z czujnika kadencji? Weź poodłączaj wszystkie czujniki bt/ant+ i zobacz co się stanie.

•  

@civi88: z live segments nie pomogę, nie mam premium.
      Cad można sprawdzić w domu, bez jeżdżenia. Co do prędkości z gps to nie wiem.

•  

@Golomp: Czujnik kadencji od chinczyków i wahoo go wykrywa, ale nie pobiera obrotów. Wykrywa go jako czujnik kadencji nie jako prędkości.
      @sargento: Najdziwniejsze jest to, że dziwne zachowanie mam w okolicy domu, a jak wyjadę gdzieś dalej to jest już ok.

•  

@civi88: odepnij czujnik kadencji w ustawieniach i wtedy zobacz. Wrzuć też jakość sygnału GPS na ekran.

Miałem podobny objaw z czujnikiem kadencji, okazało się że jest walnięty, parowałem go z telefonem (aplikacja wahoo cośtam do testów wlasnie czujników) Chciałem go używac z jakimś Endo czy coś ale się nie dało. Kupiłem najtańszy chiński i działa pięknie.

•  

@mmichal: na mapie sygnał gps jest ok, bo już nawet Loading nie ma ani Poor GPS. Czujnik teoretycznie jest ok, bo znajduje go, ale sprawdzę dla pewności.

źródło: youtu.be

•  

@civi88: zrób sobie CUSTOM PAGE i daj na samą górę jakość GPS bo tak telepie że ciężko coś odczytać. I pokaż stravę z takiego przejazdu. No i najważniejsze co się dzieje bez czujników kadencji i prędkości?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Taki niby zwyczajny dzień ale nie zwyczajny. Trochę jestem wkurwiony bo napierdala mnie ząb ale mam piwerko

Dzisiaj Litewski browar Svyturys Baltijos Dark Red 37/100

+ Nie spodziewałem się tego ale pyszne piwko
    + Czuć fajne palone karmelki
    + Lekko slodkawe ale tak idealnie
    + Dobrze ze bez goryczki bo by wszystko popsuła w tym browarze
    + Fajna buteleczka wygląda jak jakiś nabój do czołgu
    + Chyba Łatwo dostępne bo w lewiatanie kupiłem
    + Cena 5zl ale warto. Serio
    + Optymalna temp. Od 2 do 20 stopni na plusie. I to prawda bo im cieplejsze tym lepsze
    + Można wypić kilka bez problemu

- Kupiłem przeterminowane chyba bo jest napisane Best Before 19.09.18 XD więc nie wiem czy że wypic przed czy najlepsze przed
    - Końcówka chujowa ale nie jest zła jak w innych sikaczach

Powiem tak. Nie spodziewałem się tak dobrego piwka zwlaszcza że w internecie poczytałem trochę o tym piwku i pisali niektórzy ze chujowe XD a tu zdziwnie bo dobre. Nie wiem jak wam ale za 5zl to warto. Pozdrawiam i jestem zaskoczony i jeszcze Ząb przestaje boleć XD

Pytajcie czy będę na wypok party. Tak ale tak na 75%

Do juterka xD

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

Yoł Mireczki i Mirabeleczki!
    Pewnie większość z was nie słyszało o takiej marce samochodów jak Vinfast :)
    Otóż jest to nowa marka samochodów prosto z Wietnamu. Same ekskluzywne elektryki.
    Za miesiąc wylatuję jako robotyk nową fabrykę takich autek uruchamiać. Może będzie ktoś ciekaw jakiś raportów z podróży do tego egzotycznego kraju lub jak wygląda stawianie takiej fabryki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
    #wietnam #motoryzacja #robotyka #vinfast
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

• odpowiedzi (23)