Wpis z mikrobloga

Ktoś poradzi, co robić w momencie gdy wczoraj na #msagh zgubiłem telefon? Miałem luźne spodenki i gdy zacząłem tańczyć to mi wypadł, pewnie ktoś od razu podniósł bo było mnóstwo ludzi, bo nie było go jak szukalem. Huawei Mate 10 Pro.
#agh #krakow
  • 11
@Andczej: w google pokazuje, że był na miasteczku jakieś 20 minut po tym jak go zgubiłem i to jest ostatnia aktualizacja. Gdy dzwonię to włącza się poczta, więc pewnie ktoś telefon wyłączył bo na bank się nie rozładował. Napisałem na grupie msagh, napisałem do studenckiego patrolu i nie wiem co robić.
rozumiem, że jeżeli już gość przywrócił telefon do ustawień fabrycznych za pomocą danej kombinacji przycisków, to moja zdalna blokada na nic się nie zda, a sama lokalizacja nie będzie aktualizowana?
@tjmps: dzwonilem dzwoniłem. Mój kumpel też zadzwonił zaraz po tym jak dodałem post na grupie i był sygnał, ale po 20stu minutach już tylko poczta. Dzisiaj ciągle to samo, caly czas poczta. Ale ktoś go chyba wlączył na moment, bo widzę, że na play24, że użyło mi 100kb internetu. Tak w ogóle gdzie ludzie odnoszą te telefony? Gdzie się ewentualnie przejść i kiedy?