Wpis z mikrobloga

@czuczer: borek mowił w cafe ze city jest baardzo zainteresowane. z tego co wiem borek jest w dobrej realacji z robertem i na pewno wie co mowi. poki co ciągle toczy się gra o real. dla mnie robert w tej budeslidze juz co mógł wygrać to wygrał. jak temat realu upadnie to city wydaje się byc swietnym pomyslem jesli aguero odejdzie.
@hosearkadiomorales
@LukaszN wiem jak wygląda rynek i jakie kwoty mogą dać. Ale jakoś dziwnie zapominacie że odstępnego nie ma a Bayern mówi jasno że go nie sprzeda i już pokazywał na innych piłkarzach że bywa stanowczy. A lewy to nie auba i strajku głodowego nie zrobi
@cross7676 ale wierzysz że ktoś da za lewego 100-150mln? Bo ja nie bardzo. Takie kwoty oczywiście chodzą ale gdy idzie za tym naprawdę duży potencjał marketingowy a Lewy mimo wszystko to nie jest maszynka marketingowa jak na realia światowe :)
@hosearkadiomorales U Guardioli Jesus i Aguero grają na zmianę a Lewy nie pójdzie na taki układ bo on chce grać we wszystkich meczach. PSG nie może sobie pozwolić na kolejny wielki transfer bo ma problemy z FFP a Bayern będzie żądał za niego pewnie ponad 100 mln. Nikt nie da tyle za trzydziestolatka. Zostanie w Monachium czy mu się to podoba czy nie.