Wpis z mikrobloga

Witam #uk oraz #banki rok temu mialem spore problemy z hazardem,pobralem 10 pozyczek ( 12,5k) teraz mam 5 ich i za tydzien splace trzy na raz wiec zostana mi dwie i maksymalna suma zadluzenia 2,2k funtow,pare tygodni padlo mi auto i mysle nad finance lub personal loan,dzownilem do barclaysa i gosciu mi powiedzial zebym sprawdzil sobie credit score i powiedzial ile mam punktow,sprawdzilem i wyszlo bad credit 430pkt na 999pkt. Kwota jaka potrzebuje to max 3k funtow jest szansa ze dostane cos czy raczej musze czekac az mi historia sie odswiezy i odbuduje ?
  • 11
@TonyHaik firmy takie jak zuto i podobne na 100% znajdą dla ciebie ofertę finance. Kwestia tylko jak bardzo #!$%@? ona będzie, może się bowiem okazać że z niskim scorem będą chętni dać ci forsę ale z masakrycznym oprocentowaniem. Nie lepiej kupić jakiejś fiesty za £800 i poczekać aż ci się wszystko wyprostuje?
w sumie chyba faktyvznie poczekam sobie 3-4 miesiace


@TonyHaik: Generalnie jezeli nie aplikowales o zaden kredyt/konto kredytowe w ciagu ostatnich 3 miesiacy to bez szkody mozesz sprobowac teraz. Wazny jest fakt, zeby aplikowac tylko raz, jak odrzuca to czekasz przynajmniej 3 miesiace