Wpis z mikrobloga

Ja bym tym wszystkim "warszawskim dziennikarzom" pozwolił zobaczyć ewentualne (w co nie wierze) świętowanie MP przez Legie w Poznaniu. Niech idzie taki obrazek w świat, gdzie zawodnicy odbierają medale ogrodzeni przez policje w śpiewie "Legia, Legia, ku*wą jest, ku*wą jest" i buczeniu oraz gwizdach. Ci sami dziennikarze pewnie gdy sąsiedzi robią libacje alkoholowe za ścianą to nie proszą o uspokojenie, nie dzwonią na policje tylko wbijają ze swoją flaszką i mimo, że nikt ich tam nie chce siedzą i udają, że dobrze się tam bawią, a nawet domagają się zmiany muzyki na swoją i wypytują co mają dobrego do jedzenia w lodówce. Przecież to jest paranoja co te legijne media wyrabiają, jeszcze ten debil Kołtoń w #cafefutbol udaje, że na znak protestu opuszcza program - no debil, gdyby to była gala #ekstraklasa to jeszcze bym zrozumiał, ale to prywatny program gównopinii pijaka Hajto i Romka atencjusza. Za to koronacja Legii mimo, że brakuje jej remisu z odwiecznym rywalem, a być może i potknięcia Jagielloni, która nadal w mistrza bardzo wierzy jest na miejscu - przecież mistrzostwa Jagi wielu nie przeżyje, to jak dostać mokrą szmatą od podłogi w twarz, a Legia będzie jeszcze większym pośmiewiskiem niż Lech, który na zakręcie spadł z rowerka. Dobrze, że to ostatnie godziny tej szopki i zostanie wszystko wyjaśnione :)

#lechpoznan #legia #jagiellonia
  • 7
Niech idzie taki obrazek w świat, gdzie zawodnicy odbierają medale ogrodzeni przez policje w śpiewie "Legia, Legia, kuwą jest, kuwą jest" i buczeniu oraz gwizdach.


@Gasquet: I tacy właśnie jesteście i z tego powodu nie będzie ceremonii. Zamiast sobie po meczu w spokoju iść do domu, żeby ew. zdobywcy MP mogli odebrać medale to musicie stać i #!$%@?ć na lewo i prawo.
@the_white_crystal

Jestem świecie przekonany, że to samo Legia by zrobiła na swoim stadionie, tak wyszło że padło na Lecha. Dobrze o tym wiesz i każdy inny kibic Legii - po prostu nigdy się do tego nie przyznacie, już ostatnio było blisko z Lechią ale się Wam upiekło, już wtedy mówiliście że żadnego świętowania na Ł3. Gdy znajdziecie się w takiej sytuacji to powiecie, że to Lech przerwał taki zwyczaj i tak już
@TruskawkaNaTorcie: Proszę bez wyzwisk, bo tutaj nikt nie wyzywał nikogo, a przynajmniej ja tego nie czyniłem i nie życzę sobie inwektyw. Takie informacje podawał PS. Czy to prawda? Nie wiem, nie mam w sobie tyle zaparcia, aby sprawdzać komunikaty, albo kierować pytanie do Ekstraklasy, bo nie stanowi to dla mnie istoty mojego życia ;) Z drugiej strony, PS jest jednak na tyle wiarygodnym źródłem, by zakładać, że nie wpuszczał w przysłowiowe