Wpis z mikrobloga

Dżizas, mój #niebieskipaski czasami ma takie wsiurskie zachowania. Jak on czasami coś powie to ja chcę się zabić ze wstydu. Do tego wszędzie go pełno, najgłośniej mówi i zawsze musi się wypowiedzieć na jakiś temat, więc jego nie da się uciszyć. I tam gdzie jest jakaś inba słowna to mam pewność, że on bierze w niej udział xD
Kocham go, ale czasami jest takim wsiurem, że się zastanawiam z czym do ludzi.
I nie wiem skąd to się wzięło, bo normalnie to jest spokojnym ziomkiem i można z nim o wszystkim pogadać i potrafi się zachować. A czasami jak #!$%@? to #!$%@? wsiurem.

#zwiazki #niebieskiepaski #oswiadczeniezdupy
  • 13
@deZZed: ale ja mu ciągle mówie, że jest burakiem wieśniakiem. To mówi, że biorę życie zbyt poważnie weź się wyluzuj, nie spinaj.
I tyle, pogadane. Na szczęście sama mam wieśniackie poczucie humoru i niektóre jego zachowania mnie bawią, ale czasami to jest ponad mnie.
@Paprota: ciężko tak przytoczyć, bo większość jest z jakiejś danej sytuacji. Ale czasami jest typowym wujkiem Andrzejem, który wszędzie przemyci tematy polityczne. Ty mu mówisz o tym, że lubisz truskawki, a on potrafi ten temat obrócić w jakiś spisek, w temat politczny. No dramat no xD I on ciągle o czym gada "bo jak ja byłem w holandii w 2013 to cośtam", "a jak ja byłem gdzieśtam kiedyśtam to było inaczej"
@consummatumest: Mój niebieski potrafi się zachować i ogółem jest raczej milczkien i dość spokojnym człowiekiem, ale ostatnio poszliśmy do Avonu, sprawdzam sobie perfumy jakie mają, bo kiedyś ich zapachy bardzo mi się podobały, a ten na głos wiedząc, że tuż za naszymi plecami stoją 3 panie ekspedientki: KIEDYŚ TAKIE PODOBNE NA BAZARZE MI ZAŚMIERDZIAŁY". Potem zdziwko czemu wyszliśmy ¯\_(ツ)_/¯
@consummatumest mialam takiego eksa. Lekarz, ąę, a w internecie pod swoim nazwiskiem rozpetywal wsiurskie inby na tematy polityczne, to samo na spotkaniach rodzinnych/kolezenskich. Potem się go zaczęłam wstydzić.