Wpis z mikrobloga

Całkiem przyjemny artykuł dla "dziabniętych". :) Aktualnie sama przeżywam pre-tattooing-excitement, więc jest mi bardzo bliski. Zarzucam!
The 9 Emotional Stages Of Getting A Tattoo — Because Permanent Ink Is An Emotional Roller Coaster Ride


To będzie szósty, z czego wszystkie poza jednym (Fibonacci, musiało być idealnie) do tej pory robiłam sama, handpoke. Teraz maszyneczka, bo większy projekt - mizerykordia (huh!) na prawym przedramieniu, całym wnętrzu.

#tattoo #tatuaze #tatuaz
Pobierz
źródło: comment_4k4YaU9sHToNoBIFLQMGbRR9oyUXr5mR.jpg
  • 6
@Xune: ja mam sprawdzony patent; jak np. chciałam Fibonacciego to ustawiłam KONKRETNY wzór jako tapetę WSZĘDZIE, laptop jeden, drugi, pecet, komórka, jakbym mogła to bym customowy wygaszacz na Kindla wgrała ;) Teoretycznie mogłam bo mam odblokowanego z reklam, ale cśś, nie chciało mi się już. I jak po pół roku chęci nie wygasły, a symbol widziany WSZĘDZIE nie #!$%@?ł, to umawiałam wizytę. Z mizerykordią było tak samo. :)
@Misericordia mój pierwszy (i póki co jedyny) to Fibonacci ( ͡º ͜ʖ͡º) miałam go w planach 2 lata, jak się umówiłam na termin, to czekałam jeszcze pół roku, ostatnie dni przed to była masakra, na zmianę się bałam i jarałam faktem, że zaraz będę się dziarać. A teraz nie mogę się napatrzeć ()