•  

  A 22 Warszawa

  Zgłoszenie nr 270 z dnia 2018-05-20 19:01:18

  Imię: A
  Wiek: 22
  Miejscowość: Warszawa
  Kim jestem?
  Określiłbym siebie jako człowieka o szerokim spektrum zainteresowań. Przez takie podejście znam się dosyć dobrze jedynie na ułamku z tych rzeczy :) Nie przeszkodziło mi to jednak w znalezieniu pracy w swojej branży, co generalnie pozwoliło mi snuć plany na temat swojej przyszłości po studiach. Ostatnimi czasy spontaniczność to chyba jedna z moich głównych cech, nieprzemyślane decyzje przysparzały mi sporo problemów, ale w ostatecznym rozrachunku cieszę się, że taki jestem :D

  Wygląd
  Mój wygląd zmienia się jak w kalejdoskopie, sporo z nim eksperymentuje, choć nigdy to nie były zmiany permanentne, bądź takie, które nigdy nie pozwalały wyróżniać mi się w tłumie. Szerokie spektrum ubrań od koszul po bluzy, wielka dowolność.
  Do mitycznej bariery 180 cm też brakuje mi paru centymetrów. Jeśli chodzi o wagę myślę, że chwilowo jestem na poziomie ~80kg :)

  Zainteresowania
  W zależności od nastroju są to rzeczy typu wyjazdy, spotkania ze znajomymi czy po prostu kiedy chcę odpocząć nie wzgardzę książką Lema - tak, sci-fi to jedna z rzeczy na której punkcie mam bzika :)
  Przejażdżki rowerowe, spędzanie czasu aktywnie, bądź po prostu siedząc i rozmawiając? Zawsze chętnie. Jeśli chodzi o rozmowy to wydaję mi się, że mogę być okropną gadułą ;)
  Z zainteresowań na sam koniec dodam, że uwielbiam wszystko co wiążę się z poczuciem dreszczy. Głównie mam tu na myśli horrory, creepypasty - swoją drogą sam dobrych parę lat temu mogłem się określić "pisarzem" tych opowiadań, ale wracam do tych wspomnień z zażenowaniem, kiedyś wydawało mi się, że to co publikuje jest lepsze niż jest w rzeczywistości :D
  Od lat moim "paliwem" jest kawa, dzień bez kawy? O nie, nie D: Także kawiarnia to jedno z miejsc, w których bywam dosyć często :D
  Myślę, że warto również wspomnieć o muzyce, sporo czasu za dnia spędzam na po prostu słuchaniu jej, tworzeniu unii z nowymi gatunkami. Jakbym zapomniał słuchawek z domu to jestem przekonany, że cofałbym się nawet 20 minut po nie, to chyba dosyć ważna część mojego życia, choć gatunkowo nie potrafię się określić :)
  Po pracy często praktykuję netflix & chill, lecz nie za bardzo da się to podpiąć pod zainteresowania, to chciałem po prostu zaznaczyć, że kanapowe spędzacie czasu też bywa dobrą opcją :P

  Czego oczekuję?
  Jakie osoba mnie interesuję? Myślę, że otwarta na świat, osoba, z którą spędzę noce na ciekawych rozmowach. Też nie jestem z ludzi, którzy uważają, że druga połówka musi mieć takie zainteresowania jak ja. Myślę, że sporo ciekawej jest kiedy dwie osoby wprowadzają się wzajemnie w swoje hobby, to co myślą o świecie. Wiadomo natomiast, że w jakiś sposób muszą być do siebie podobne, żeby się nie pozjadać :)

  Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
  Idealny dzień? Brzmi dla mnie jak wyjazd do muzeum w Sanoku :) Choć ciężko mi wybrać jedną aktywność, to po prostu wyobrażam sobie to jako wspólne wybranie kilku fajnych miejsc i po prostu pójście tam. Nie jestem konfliktowy, na pewno łatwo znajdziemy porozumienie, z którego każdy będzie szczęśliwy. Czy nie liczy się po prostu obecność kochającej osoby? No właśnie :D

  Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
  Jeśli chodzi o śluby - nie jestem wierzącą osobą, choć oczywiście szanuję poglądy innych i nie dzielę ludzi na wyznawców tej czy innej religii, bo to nie ma żadnego sensu. Jeśli moja druga połówka chciałaby mieć ślub kościelny to korona z głowy mi nie spadnie. Wszystko wyjdzie w praniu, chwilowo myślę, że na myślenie o tym w wieku 22 lat :)
  Alkohol? Spotkania ze znajomymi przy piwie? Czemu nie, jak nie teraz to kiedy :)
  Sam nie jestem zbyt into drugs, jeśli chodzi o zioło to zupełnie mi to nie przeszkadza, choć nie jestem palaczem, ale okazjonalnie zdarzało się i być może będzie zdarzać.

  To chyba wszystko co chciałem zawrzeć w ogłoszeniu, a przynajmniej wszystko co pamiętam. Na pewno więcej dowiesz się, jeśli w jakiś sposób ogłoszenie Cię zainteresowało :)

  Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

  #mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
  #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
  #mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

  #mirekszukazony

  pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

  źródło: wykop.pl

  +: Cronox