Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  XD ojciec poprawił mi humor. Czasem wysyłam mu smsy na dzień dobry. Nawet zdaży mi się dodać, że go kocham. No i przed chwilą wbija do jego gabinetu jeden typ się chwalić, że jakieś czasopismo naukowe opublikowało artykuł jego syna. Ogólnie ten syn ma doktorat i siedzi na uczelni w UK. Ojca nie trawi dlatego spierdolił za granicę. No i ten typ się chwali i próbuje cisnąć ojcu co ja robię (inżynier tylko jestem), a tato na to pokazuje mu sms i gada, że jadę do pracy i mu wiadomość wysłałem. Koleś ponoć się od razu zamknął i poszedł w pizdu. Z synem ostatni raz gadał ponoć w Boże narodzenie, a info o artykule ma od byłej żony xD pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  zniknoł

  #mecz #gif #mundial #heheszki

  GIF

  odpowiedzi (14)

 • avatar

  Staram się pracować nad pewnością siebie, bo mam z tym problem. Ostatnio koleżanka poleciła mi afirmacje - powtarzanie w myślach "jestem pewna siebie" i tym podobne. Pomyślałam - a co mi szkodzi. I dzisiaj postanowiłam spróbować.

  I... sukces. W metrze i w drodze do pracy przyciagałam spojrzenia, głownie męskie. Czułam się naprawdę pewna siebie i że to będzie dobry dzień i reszta życia.

  Ale kiedy doszłam do pracy, zorientowałam się że po prostu rozpiął mi się jeden ze środkowych guzików koszuli i cały ten czas było widać moje cycki praktycznie w całości.

  Jebcie się, afirmacje.

  #zalesie #logikarozowychpaskow #psychologia
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)