Wpis z mikrobloga

Hejka Mirki, kupiłem kilka dni temu abonament do WoWa na kolejne 2 miesiące i do teraz go nie aktywowałem ¯\_(ツ)_/¯ . Miałem tam jakieś 2 postacie na 44 i 59lvl no i chciałem sobie powrócić do gierki ale nie mam siły w to grać. Próbowałem robić coś na tych postaciach ale wiało nudą, stworzyłem nową postać i też nuda. Czy w późniejszym etapie jest lepiej? Warto się męczyć i wbić ten 100lvl? Legionu nie mam ale mogę kupić. Bo nie wiem czy aktywować ten kod czy sprzedać i dać sobie z tym spokój ( ͡° ʖ̯ ͡°) #wow #gry #mmorpg
  • 8
@Admerius: jak to mówią, nawet wyjście do kibla może być ekscytujące jeśli zrobisz z tego przygodę. W wowie jak się expi questami patrząc tylko na przynieś 5 tego, zabij 10 tego lub chainując dungeony, to to musi być nudne. Ja jak expie to na krainach w których jeszcze nie byłem, wczytując się w lore i traktując to jak rpga :) wtedy jest przyjemniej i tak się nie ciągnie. A na max
@Admerius: lvlowanie to proces poznawania historii świata i uczenia się klasy - dla jednego będzie ciekawe, dla innego nie
ale zawsze najciekawszy w wowie jest endgame
wiec wbij max (110) i tam bedziesz mial ciekawe rzeczy
chyba nadal jest promocja ze pre purchase bfa daje jeszcze legion