•  

135572-7850213 = 135231

W piątek zdążyłem nie zmoknąć robiąc 78km a w sobotę chwyciłem niezłą zamułe co pozwoliło mi na zrobienie 50km.
    Na niedzielę @Mortal zaproponował trasę na Jurę na spotkanie z @wspodnicynamtb wraz z gośćmi z Warszawy. Ruszyliśmy z Orlena w Imielinie w kierunku Jaworzna gdzie w Jeleniu dołącza do naszej ekipy drugi Marcin w takim składzie jedziemy w górę obwodnicą Jaworzna na północ. Na rondzie spotykamy się @MordimerMadderdin. W piątkę dojeżdżamy na Jurę, zaliczamy zamek w Rabsztynie i tam też okazuje się, że ze spotkania nic nie będzie więc dalej ruszyliśmy z góry ustaloną trasą. Zaliczyliśmy kolejny zamek w Ogrodzieńcu i Mirowie. W Kluczach nie ominęliśmy punktu widokowego na Pustynie Błędowską. Po drodze gubimy MordimerMadderdin. Z Ogrodzieńca jedziemy na Kromołów gdzie wydawało mi się, że do McD już bardzo blisko. Moja cieszynka nie trwała długo jak okazało się, że do McD mamy około 80km - taka okrężna droga przez Włodowice, Niegową, Lelów. Z Lelowa kierujemy się na południe do Pilicy i dalej dojeżdżamy do trasy na Klucze i do Olkusza McD. Do Olkusza dojeżdżam na oparach. Po „obiedzie” Ja i Marcin wracamy najkrótszą trasą przez Bukowno, natomiast Tomek i drugi Marcin dokręcają swoje. Szczerze powiedziawszy to miałem po dzisiejszej trasie dosyć, Jura z swoimi podjazdami 5-12% dała mi nieźle w kość także polecam odwiedzić Jurę każdemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)!

#rowerowyrownik #200km (nr 3)

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: wykop-001.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h