Wpis z mikrobloga

Mirasy jakoś za 3msc będę zmieniał auto, i do tej pory byłem pewien że chce E46 coupe z silnikiem od 2.2 do 3.0 w gazie, do tej pory miałem też BMW w gazie, ktoś mi pokazał w tej samej cenie a3 8p 1.9tdi poliftowa i a4 b6 też w TDI. Teraz mam dylemat co brać, cena za 100km podobna LPG i diesla. Audi mi się bardziej podoba ale jednak BMW i rzędowa 6 ma to coś. Gruz jak gruz ale nie wiem co będzie lepsze na dłuższą metę. Co myślicie xD?
#motoryzacja #audi #bmw
  • 17
@dobrzecisiewydaje:
1. Golf to nie Audi, silniki nie są takie same (przynajmniej nie zawsze)
2. Który golf? TDI z golfa 3 czy 4 to nie to samo co z nowszych

@SuchyArbuz:
B6 jest niskie i sztywne, nie mam porównania do BMW. Wnętrze jest ciasne, układ kierowniczy sztywny ale precyzyjny. Trakcja jest bardzo dobra, sztywność nadwozia także. Fajnie się prowadzi. Ja miałem 1.8T i fajnie się odpycha, lepiej niż TDI.
@SuchyArbuz: Kurde, przez przypadek usunąłem wcześniejszy komentarz :| Ale w mieście koło 8-9 spokojnie, tylko zwróć uwagę, ze przez napęd u mnie jednak pali trochę więcej, przy czym u mnie miasto takie średnie raczej, wiec spore korki to od święta. Ogólnie jeśli większość po mieście to bym się w TDI nie pchał. Ja dojeżdżam w obie strony 80km dziennie, 90% to trasa dwu pasmowa reszta miasto, wiec się jedzie koło tych
@notedeagle latem jak dorabiam sobie to też robię po 80km obwodnicą, od października na uczelnie będę mial ok 60km w obie strony tylko że już nie obwodnicą a przez wioski więc prędkości trasowej nie osiągnę.