Wpis z mikrobloga

Baba się facetowi puściła, a ten w szale urwał kolesiowi jądro? No luzik, przecież miał prawo się wkurzyć i w ogóle to postapił jak facet.

2 minuty później na głównej: "Ale ci muzułmanie to zwierzęta kwwiiiii, kwasem oblewają kobiety kwiiii pieprzone zwierzęta"

Gardzę xD
#shitwykopsays #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa
Pobierz
źródło: comment_8wImR9U6oENiQYkYpKremWRqSqaETSFZ.jpg
  • 14
@receinogi Jak czuje cos do kobiety, to nie zastanawiam sie czy ma kogos. Jest chemia, pociag, porzadanie tego i tak sie nie da nazwac jednym slowem. Albo odwzajmni to uczucie, zamiary, ciekawosc, albo i nie. Sprobowac zawsze lepiej niz nic nie zrobic. Zycze Ci zeby partner czy partnerka cie nie zdradzala, ale z braku potrzeby zdrady, nie ze strachu przed kara.
@Harmonijka: Nie popieram agresji w żadną stronę, ale z czystej ciekawości chciałbym zobaczy reakcje takiego internetowego moralizatora jak jego ukochana, na której dobrobyt i szczęście harował pół życia, puszcza sie na jego oczach z kumplem.

Z czystej zwykłej ciekawości chciałbym zobaczyć jak zimna kalkulacja i potężny kręgosłup moralny zadziałałby w takiej chwili. Ja nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, ale ciesze się ze są osoby tak pewne swojej postawy :)
@Harmonijka: a to w takim razie przepraszam.

Troche gotuje się we mnie i widze w tym niezrozumienie działania ludzkiej natury a porównanie tego do (trudno to inaczej rozumieć, choć efekt jest taki sam) kulturowej naleciałości przypisanej muzułmanom (chociaż nie tylko oni tak robią i to raczej regionalne "rozwiązania") trochę prowokuje.

Tak czy inaczej mea culpa, trochę nadinterpretowałem Twoje wywody.