Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mam wyrzuty sumienia nie wiem czy dobrze zrobiłem. Jestem w zwiazku z dziewczyną od jakiegoś pół roku. Układa się nam dobrze i w sumie nie mam jakichś powodow do narzekania. Ale ostatnio wydarzyło się coś co nie daje mi spać.
  Miałem dobrą przyjaciółkę, która ciężko zachorowała. Nie bede rozpisywał się na temat historii choroby, lekarze dawali jej kilka tygodni. Odwiedzałem ją czasami u niej w domu, moja dziewczyna wiedziala o tym. Pewnego razu jak byłem w odwiedzinach ona zaczęła mi się zwierzać, że zawsze patrzyła na mnie wiecej niz na przyjaciela i wie, że dużo czasu mi nie zostało i chciałaby to ze mną zrobić zanim umrze. Nie wiedziałem co powiedzieć więc odmówiłem ale miałem straszne wyrzuty sumienia, że nie powinienem odmawiać i przy następnej wizycie zrobiliśmy to.
  Dla mnie było to dziwne ale ona płakała i dziękowała mi. Potem nie rozmawialiśmy już na ten temat a teraz mam przypal bo ona nie umarła. Nie moge przestać od tego czasu myśleć o tym. Wiem, że jak powiem mojej dziewczynie o tym to bedzie koniec bo ona tego nie zrozumie a z drugiej strony nie mogłem jej odmówić (znaliśmy się od podstawowki praktycznie i zawsze moglismy na siebie liczyc). Sam nie wiem juz co mam robic bo zalezy mi na tym związku.

  #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  Czołem Mireczki,

  Pamiętacie mój wpis o agresywnym macho w kabriolecie?. Po dłuższym czasie zastanawiania się, czy w ogóle warto interweniować w tej sprawie jednak uległem i zdecydowałem się zadzwonić do ASO i zrobić wycenę szkody. Okazało się, że wymiana klamki wraz z czujnikiem ruchu kosztuje w Megance 1200 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dzisiaj pojechałem na komisariat spisać zeznania. Dowiedziałem się, że wybryk kierowcy czarnego Mercedesa to nie wykroczenie, ale przestępstwo, w dodatku ścigane z automatu (prawdopodobnie przez kwotę naprawy).

  Naprawdę długo zastanawiałem się nad zgłoszeniem tej sytuacji. Szczerze Wam powiem, że nawet nie zależy mi na tym, aby dostać jakiekolwiek pieniądze - byłbym szczęśliwy gdyby udało się go zlokalizować i aby w najgorszym wypadku dostał roboty społeczne, bo wydaje mi się, że pieniądze dla tego Pana nie są problemem.

  Co ma się zmienić w tym kraju, skoro nie będziemy interweniować w takich sytuacjach?

  Przy zgłaszaniu sprawy nie dostałem żadnego kwitu, ale dla potwierdzenia wrzucam zdjęcie pouczeń jakie musiałem podpisać przy składaniu zeznań :p

  Wołam plusujących poprzedni wpis, tworzę tag #machowkabrio i będę wołać w przyszłości obserwujących :)

  #stopcham #polskiedrogi
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)

 • odpowiedzi (81)