Wpis z mikrobloga

#motocykle

Pan Chińczyk wysłał mi uchwyt do telefonu i dzisiaj dotarł (zamówiony 10 maja, dotarł 22 maja). Zainstalowałem go dzisiaj na kierownicy i z telefonem prezentuje się jak na zdjęciu.

W komplecie były wszystkie potrzebne rzeczy, czyli kluczyk, plastiki do redukcji średnicy obejmy, gumki do rogów uchwytu i jakieś przeźroczyste paski nie wiem do czego.

Sama instalacja przebiegła w miarę prosto, ale okazało się, że śruba do obejmy była w stylu przeciwzłodziejskim, czyli z takim cyckiem w środku, a kluczyk nie był do tego dopasowany, ale zwykły śrubokręt krzyżakowy sprostał zadaniu, więc w sumie ok.

Jakość wykonania całkiem dobra, regulacja nie wykazuje tendencji do samoodkręcania, telefon siedzi solidnie, aczkolwiek ze względów bezpieczeństwa nie wkładam do niego swojego aktualnego smartfona, a starą motorolę, która do nawigacji sprawi się idealnie, a nie szkoda mi jej będzie, jak się zarysuje, czy nawet gdzieś spadnie. Całość rusza się lekko na boki, ale to przez to, że uchwyt można mocować w różnych pozycjach i siłą rzeczy tam są minimalne luzy, ale też bez tragedii, a jak by co, to można to zalać klejem i będzie sztywno zupełnie.

Zamówiłem tutaj: https://www.banggood.com/Universal-GUB-Plus-3-Multi-angle-Rotation-Bicycle-Motorcycle-Handlebar-Phone-Clip-Holder-for-Phone-p-1277941.html

Ogólnie polecam 7/10

Więcej zdjęć poniżej i wołam @trojkeproszu
Pobierz p.....8 - #motocykle

Pan Chińczyk wysłał mi uchwyt do telefonu i dzisiaj dotarł (z...
źródło: comment_hMjRwVyPucZCi6LKHE2uKMqtw8crtdRM.jpg
  • 16
@trojkeproszu: całkiem spoko pasuje
@sp0q: 320 km/h to dość szybko i jeszcze zdjęcie zrobić, ale czego się nie robi dla atencji na mirko :D
@Cerasus: na bank nie jest to plastikowe, ciężko mi powiedzieć z czego to jest zrobione, ale wygląda na jakiś metal
@Kremufczyn: dlatego nie trzymam tam swojego flagowca, a starą motorolę moto g z 2014 roku wartą bo ja wiem, 100 - 200 zł
@kulyk: mam taki uchwyt, ale wersje z amelinium, jest solidny i nie ma luzow

Co do wibracji to faktycznie tak jest, ale tylko jak luzno skrecisz. Trzeba poprostu miec to na uwadze i mocno dokrecac, do oporu

Ogolnie to polecam
@piotreek88 daj znać, w razie czego i tak pewnie bede myslal nad jakims tuningiem obecnego rozwiazania:)
@looolbeka: dzięki za info, w takim razie chyba 2 zestawy wezmę na moto i rower. Mogli by v2 zrobic z czyms ala grzechotką gdzie odbezpieczasz i dopiero można odkręcić :D
@piotreek88 mi ostatnio popsuł się uchwyt iOttie, mam zamiar dziś zamówić taki jak Twój tylko cały z amelinium i z tego co widzę w razie potrzeby da się go zmodyfikować żeby dało się odsunąć bardziej od kierownicy w razie potrzeby.