Wpis z mikrobloga

Mirki moje Kochane ( ͡º ͜ʖ͡º), stworzyłem nowy sklep z urządzeniami telemetrycznymi (
GPS do samochodów) firmy TopFlyTech.

Pomozecie mi go troche spozycjonować poprzez wejścia? Byłbym niezmiernie wdzieczny (ʘʘ)
Obecnie jest kicha z wyswietlaniem w wynikach google.

https://topflytech.pl

Z tej okazji też prezentuje wam 10% rabat na wszystko w sklepie: TSTJA49P

(Wiem że to nie dużo ale przy 10% wyjdę na zero bo i tak ceny są zaniżone)

I oczywiście fajnie byłoby dostać od was mały feedback ( ͡º ͜ʖ͡º) Może coś do poprawy jest?

#telemetria #sklep #lokalizator #gps #sklepyinternetowe #promocje #pomocy #pozycjonowanie no i poprzedni post wywołał u kogoś ból dupy za #cebuladeals wiec już tego tagu nie dodaje ( ͡ ͜ʖ ͡)
Poucz - Mirki moje Kochane ( ͡º ͜ʖ͡º), stworzyłem nowy sklep z urządzeniami telemetry...

źródło: comment_bMBHpXk5ilgcN0CHnxGAyVXiwFY1mr0z.jpg

Pobierz
  • 18
@Kremufczyn jakich kłamstw (,) po prostu na razie są ceny bardzo zanizone. Mozliwe ze jak będę mial więcej ruchu i sprzedazy uda mi sie wynegocjować lepsza cene z producentem. Apropo to moja firma jest jego oficjalnym dystrybutorem w Polsce. No ale bez przemiału nie bede mial dobrych cen.
@Poucz: Po CO LOGOWANIE I ZAKLADANIE KONTA?
kiedy w koncu "łebdezajnery" zrozumieją, że ja chce iść kupić GPSa a nie rejestrować, ustalać hasło, konfigurować profil tylko po to zeby skorzystac raz i nigdy wiecej raczej nie wrócić?

i nie mow, ze sie nie da bez konta sledzic swojego zamowienia
@olektrolek nie trzeba sie rejestrowac aby zamówić. Wylaczylem opcje koniecznej rejestracji. Jesli chodzi o sledzenie zamowienia niestety presta nie udostepnia takiej opcji. Sledzenie jest mozliwe poprzez maile. Dostaje sie na bieżąco wiadomosci ze statusem. No i kod trackingowy przy okazji.

Wiem że to nie szczyt marzeń ale niestety presta kest uboga. A za dodatkowe moduły trzeba słono płacić.
@michal04472: Jak go nawet nie ma na 1 stronie ;P Będę musiał chyba kasę wyłożyć. BTW. Teraz wolniej chodzi bo robię backupa przed wrzuceniem nowej wersji. Tak to nowa domena :P