Wpis z mikrobloga

@Adamus56: oj tam oj tam, ciężko pracuję na swój sukcez ( ͡° ͜ʖ ͡°) korci mnie na okolice Palma, ponieważ lubię miasta. Z Palma pewnie będzie także dobra komunikacja w inne miejsca wyspy
@Adamus56: Na Majorce wlasciwie co kawelek mozesz znalezc fajna plaze. Mi najbardziej przypadlo do gustu Port de Soller. Plaza w Palmie jest ok, nie powiedzialbym ze jest tam wiele do zwiedzania ale z pewnoscia jest najciekawszym miastem na wyspie.
Nocowalem w Palmie, jechalem tam retro pociagiem (tez polecam). Za dwa tygodnie wybieram sie kolejny raz i ponownie zostaje w Palmie bo w Port de Soller noclegi sa bardzo drogie a dodatkowo Palma wieczorami jest ciekawsza.
@xxx2013 zależy na co liczysz. Alcudia jak spokój a palma / magaluf jak zabawa. W alcudi mam fajny hotel z basenem dla 4 osób za 200 zł / noc ( 2 sypialnie + salon + aneks )
@xxx2013: mieszkam tutaj od kilku lat, w tym roku przeprowadziłem się do Palmy. Tak na prawdę zależy, co chcesz robić. Jeśli chcesz spokój i plaże, to polecam południowy-wschód. Palma jest fajna, ale jak tu posiedzisz dłużej, to można zapomnieć, że jesteś na wyspie. Za Alcudią nie przepadam, w mojej opinii to park atrakcji dla obcokrajowców i plaża jakaś taka duża niefajna.
@xxx2013: Jest trochę głośno od 7 rano do północy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz zamiar wynająć auto? Chcesz poimprezować czy jedziesz wypoczywać?
Z praktycznie każdego miejsca na wyspie masz do Palmy max godzinę samochodem.
Dlaczego polecam południowy-wschód? Ano dlatego że masz na prawdę dużo ciekawych miejscówek całkiem niedaleko od siebie. Wrzucam Ci zdjęcie poglądowe z Can Pastilla i miejscówkami w części wyspy, którą ja polecam :)
Wiadomo,
Pobierz
źródło: comment_OAZ2p9rhowjKO1m79tcFfd0gi9thvzc7.jpg
Jest trochę głośno od 7 rano do północy


@mielonybigos: samoloty?

Chcesz poimprezować czy jedziesz wypoczywać?


Raczej plaża i bieganie. Wieczorami knajpy i drinki. Na pewno będę chciał trochę pozwiedzać. Samochodu wolał bym nie brać, jeżdzę na codzień a szofera brak.

Dobra biorę się za sprawdzanie południowego wschodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xxx2013: Tak, samoloty.
Jeśli chodzi o plaże i bieganie, to będąc blisko Palmy, masz dość duże 'Paseo', którym dobiegniesz nawet chyba z Arenalu do Palmy. W okolicach Santanyi, raczej nie pobiegasz dużo przy morzu, ale i tak widoki są bardzo git. Poza tym strefa Palmy to strefa bardziej imprezowa, tam gdzie staram się Ciebie wysłać jest dużo spokojniej, ale i również znacznie ładniej. Knajpy i drinki są wszędzie. Na przykład na
@xxx2013: Osobiście byłem tylko przejazdem, podobne do Alcudii (bardzo turystyczne miejsce), masz za to bliżej do miescówek typu Cala Torta, Cala Estreta etc., mimo wszystko niezbyt przepadam za tą strefą, chociaż jest ładna. Dodam tylko, że wszystkie opinie w tym wątku są moimi osobistymi odczuciami po spędzeniu kilku lat na tej wyspie ("jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie"). ( ͡° ͜ʖ ͡°)