•  

  Ivan Djurdjević na dzisiejszej konferencji pokazał jak będzie wyglądać #lechpoznan pod jego rządami:

  za dużo tutaj opowiadania bajek i pieprzenia, czas na czyny

  ta drużyna jest w gruzach, nie widzę w żadnym zawodniku na dzień dzisiejszy kandydata na kapitana

  W Lechu nie może grać byle kto, chce 2-3 zawodników co będzie walczyć, a nie 10 z których nic nie będę miał

  w szatni będziemy mówić tylko po polsku, jeśli kupimy obcokrajowca to w umowie będzie miał naukę języka polskiego, jeśli nie będzie chciał się go uczyć to znaczy, że do Lecha przyszedł w jednym celu i trzeba go odprowadzić do szlabanu i pomachać mu na pożegnanie

  chce wszczepic w zawodników wole walki, gre do ostatniej minuty, kto tego nie pojmie nie będzie u mnie grał

  Tu warto dodać, że Ivan miał staż trenerski w Atletico Madryt u samego Simeone, rzemiosła uczył się także w Athletico Bilbao, klubie słynącym z walki i wychowanków, a także uczył się w Sporting Lizbona, czy FC Basel.

  chce stworzyć z drużyny jedną rodzinę, musimy być dla siebie jak przyjaciele, gdzie jeden za drugim pójdzie. Będę kładł nacisk na atmosferę i spędzanie wspólnego czasu.

  jako były trener rezerw Lecha będę w ciągłym kontakcie z nimi, do pierwszego składu zabieram kapitana rezerw Orłowskiego, chłopaka który w Lechu jest od 8 roku życia, w sezonie dojdą jeszcze inni.

  Musimy wygrywać, walczyć o najwyższe cele, tylko tacy mogą tutaj grać. Kibice do nas wrócą jeśli zobaczą dobrą gre, mecze bez kibiców to przykra sprawa, ale to my musimy dziś coś udowodnić i pokazać, a nie kibice.

  Brzmi obiecująco, a co najważniejsze prosto z serca. Będzie dobrze!

  #ekstraklasa