•  

  ok Panowie koksy i Panie koksiarze proszę zerknąć okiem na plan i stwierdzić czy ma to sens czy też nie.
  Założenie planu jest takie żeby trochę oszukać ciało robiąc więcej lżejszych serii ale żeby ogólna objętość była wysoka.
  Nie mam na celu zwiększenie siły, czy też poprawy jakiś słabych partii, chce po prostu ćwiczyć tym planem do lipca gdyż później będę miał dwumiesięczną przerwę od siłowni. Jeżeli chodzi o kalorie nie będę ich liczył, muszę przyzwyczaić się do zmiany modelu żywienia (zdiagnozowano u mnie wrzodziejące zapalenie jelita grubego) na dostosowany do choroby.
  ok a więc plan wygląda następująco:

  Trening A
  Siady LB 8x5
  floor press 8x5
  pendley row 8x5
  biceps opcjonalnie

  Trening B
  MC Sumo 8x5
  OHP 8x5
  podciąganie podchwyt (ogólnie 30 powtórzeń)
  dipy 4x6

  Trening C
  Fronty 4x8
  skos hantle 4x8
  wiosło hantlem 4x8
  wznosy opcjonalnie

  pokaż spoiler ej dlaczego nie ma prawilnej klateczki na płaskiej? mam ochotę spróbować floor presów


  #mikrokoksy

  +: Cronox

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  dorian dorian dlaczego nic nie piszesz
  otóż piszę, ale Michał usuwa

  #moderacjacontent #lippaa

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
  #pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Chce pokazać moje auto. Moja 15 letnia klasa non-premium Corsa C 1.0. Mało awaryjna, robiąca to czego od niej oczekuje czyli wożenia z A do B. Nie przynosząca większych zmartwień w kwestii utrzymania. Przebieg dobija do 260 tys. km. U mnie w 9 lat zrobiła 165 tys. w tym 140 na lpg. Z wad to brak klimatyzacji, reszta nie jest przeze mnie aż tak dotkliwe odczuwana. Mam je tyle lat, a nadal mi się nim przyjemnie jeździ. Potrafię nawet wieczorem wsiąść i sobie pojeździć z muzyką pomimo tego, że i tak nim sporo jeżdżę na co dzień. Pali ~ 6.5 litra gazu przy moim użytkowaniu.. I w sumie plan jest taki, żeby potrzymać je jeszcze i tak jakiś czas, może parę lat. Zanim ktoś napisze, że to muł. Mam motocykl z większą mocą od tego auta i stwierdzam, że moc to nie jedyne co się liczy w motoryzacji, przynajmniej dla mnie. Spokój (tania obsługa, jak ktoś coś rozwali czy ukradnie to szkoda i tak mało), ekologia (długie użytkowanie ekonomicznego samochodu), nie bycie niewolnikiem rzeczy (to w końcu Corsa) to też fajne sprawy.

  #pokazauto #opel #samochody #motoryzacja #przemyslenia
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)