Wpis z mikrobloga

@4lord: @demoos: To co już pisałem wcześniej i to chyba nawet nie jednokrotnie. Nie zależnie od tego jak grał, dopóki walczył i trener w niego wierzył to nie było jakichkolwiek podstaw do gwizdania, dlatego wstyd mi za naszych kibiców. Każdy nasz piłkarz zasługuję na szacunek, a już napewno nie na to, żeby być ciągle wygwizdywanym.
@Gennwat: Gwizdanie to pół biedy, bo w przypomnianym przez Carillo meczu z lechem Mitrović miał 2-3 głupie straty w przeciągu 10 minut i mogło to zdenerwować kibiców. Bardziej zmartwiło mnie krzyczenie, że Nikola ma #!$%@?ć, wieczne narzekanie na niego w internecie(wręcz wyzwiska i ubliżanie). Każdy zawodnik naszego klubu zasługuje na szacunek i zachowanie niektórych osób było po prostu przykre i szczeniackie.
@4lord: popatrz na nasz tag jak ludzie jechali po ni jak po suce. pamiętam ze musiałem komuś instata z 6 meczów przytaczać. tak samo jada po brożku, boguskim, cywce, urydze, buchaliku a porem płacz.
@4lord No cóż Hiszpan z innej kultury rozumie lepiej niż niektórzy nasi kibole, etos kibicowania. Zawsze mi się wydawało, że bezgraniczne wsparcie dla drużyny oraz zawodników co najmniej do zakończenia meczu to jedna z 'cnót' kibicowania w Polsce.

@gooras InStat to jedno - w rankingu fitness zawsze na 2-4 miejscu pod względem przebiegniętych kilometrów co nie przeszkadzało niektórym twierdzić, że Mitrovic to leń, który nie biega.