Wpis z mikrobloga

Mireczki pragnę obwieścić, że miesięcznik Projektowanie i Konstrukcje Inżynierskie z moim artykułem jest już dostępny! Artykuł zatytułowany jest Jaką cenę należy zapłacić za korzystanie z bezpłatnych pakietów do symulacji inżynierskich?

To mój pierwszy artykuł w czasopiśmie technicznym i od razu okładka! to sie chyba taguje #wygryw i #chwalesie ( ͡ ͜ʖ ͡) Fragment artykułu można przeczytać tutaj

Kilka osób pisało mi na priv czy mógłbym przesłać tekst nieoficjalnie. Niestety, tego nie mogę zrobić bo umowa jest wiążąca, ale... na stronie miesięcznika odbywa się głosowanie na artykuł, który będzie udostępniony online (sonda zwie się Artykuł na życzenie internautów). Tylko od was zależy który artykuł wygra, więc wiecie co z tym zrobić! ( )

#bogdansymulant #cad #inzynieria (nie taguje za dużo, bo mam wrażenie, że ostatnio strasznie spamuje)
Bogdan191 - Mireczki pragnę obwieścić, że miesięcznik Projektowanie i Konstrukcje Inż...

źródło: comment_0QS4A9EQiLopWG2VLE6bBm9pnhwK81Qu.jpg

Pobierz
  • 29
@Bogdan191: Te konstrukcje, co wy tworzycie i projektujecie, ja potem montuję, demontuję i przenoszę na fabrykach :) Jako organ kierowniczy co prawda (inżynier projektu), ale wiedza ma jest na poziomie może technikum nie faktycznego dyplomu :D