Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy wolę chodzić do #zabka jakieś 800m dalej od domu niż taką co mam dosłownie 3 kroki stąd, bo od kiedy przeszła "modernizację" (wiecie, to nowe zielone logo, wnętrze bardziej "prymium", połowa asortymentu #!$%@?) właścicielka która często stoi za ladą, taka stara baba około 50-60, taka mocno #grazynacore, zaczyna do ludzi młodszych od siebie mówić na "ty", a dawniej kulturalnie "proszę pana", "do widzenia".

Człowiek bierze zgrzewkę wody i jakieś inne rzeczy, to przy kasie słyszy "podejże mie to" lub "będziesz kartą płacił znowu?" albo "siatkę se będziesz musiał chyba wziąć do tego, nie?". I to jeszcze takim tonem gburowatym.

Żeby było jasne, nie znam babki w ogóle ani nie kojarzę żadnych wspólnych znajomych, mieszkam tu w somie z pół roku mże. Jak dla mnie to mogliby je stamtað wszystkie #!$%@?ć i dać kasę automatyczną ze skanowaniem produktów, byłoby szybciej.


Pobierz N.....a - To uczucie kiedy wolę chodzić do #zabka jakieś 800m dalej od domu niż taką ...
źródło: comment_zMPlAQbrZXkpkUOLLACeIz1aVZCDJz7N.jpg
  • 10
@daaniel121: Trochę mnie hamuje dobre wychowanie i jakiś tam respekt do starszych osób. No i jakbym jej tak wypalił, to już w ogóle by mnie zapamiętała i straciła jakikolwiek szacunek. Bo tak jak teraz po modernizacji jej #!$%@?łka patrzy na wszystkich z wyższoścą, tak potem by było ŁO JEZU JAK ON ŚMI OBRAZA MAJESTATU CO MIE BĘDZIE JAKIŚ GÓWNIARZ ŁUCZYŁ ŻYCIA KWII.

Dlatego wolę unikać.
@daaniel121: no #!$%@?, niezly alfa z ciebie. dawaj do niej na ty tak samo. raz dwa pogodnic i doprowadzic do porzadku bo pan przyszedl na zakup. no co za czasy. poprzewracalo sie w dupach do tego rynku pracownika xD
@Nokia: Mam identyczną sytuację, okropna baba pracuje w żabce obok mnie, wiecznie zmęczona i #!$%@? na cały świat. Nigdy nie zapomnę tekstu jak chłopak chciał kupić hot doga, a ona do niego "chłopaku gdzie ja ci tu teraz będę hot doga robiła", albo obsługiwała cyganke, a potem do mnie z tekstem "#!$%@? złodziejskie #!$%@?". Z jej ust proszę brzmi jakby mówiła #!$%@?.