Wpis z mikrobloga

Obejrzałem właśnie Siedmiu Samurajów i iks #!$%@? de. Ten film jest tak rozwleczony że brak słów, pełno niepotrzebnych nic nie wnoszących scen. Przerysowana gra aktorska( i to już pomijam sceny śmierci), fabuła niczym się nie wyróżnia. Czy już ludzi #!$%@?ło z tak wysokim ocenianiem? Tak wysoka ocena jest chyba tylko wynikiem błędów poznawczych oceniających.
6/10 naciągane
#film
  • 19
@snnop93: Lśnienie jest specyficzne, ale genialnie oddaje atmosferę książki. ;) Odyseja jeden z najbardziej przereklamowanych filmów wszech czasów. Zapewne w dniu premiery robiła wrażenie ogromne, ale pewnie głównie przez efekty specjalne.
@snnop93: ja nie wiem czy skłamałes, ale ywazam ten fim za jedno z mega dzieł Xx wiecznej kinematografii. Nie jestem co prawda autorytetem w dziedzinie, ale uważam że sa pewne granice, poza ktorymi powinno sie zrezygnować z wyjezyczania na temat. To tak, jak bys napisał, ze np piramida w Gizie jest #!$%@? dziełem inżynierii, bo sie kruszy, albo że Dama z Gronostajem to.bohomaz bo.ona brzydka.
via Android
  • 0
@ed_norton o ludziu xD. Przecież wziąłem pod uwage 3 kwestie i to co napisałem jest obiektywnie prawdziwe. Jesteś śmieszny sugerujac, że nie powinienem się wypowiadać na temat gdzie rzeczowo argumentuje a ty się erystyką posługujesz. Poza tym dalem 6/10 a nie 4 czy mniej, gdyby ten film był chociaż krótszy to z pewnością dużo przyjemniejsze wrażenie by na mnie pozostawił
via Android
  • 2
@philliPjeffrieS
@KurtGodel no tak, bo klasyka kina to już nie można skrytykować, przecież ten film mógłby być krótszy i nic nie stracić na odbiorze, 3.5 h jest męczące i z tym nie handlujcie nawet. Gra aktorska też jest przerysowana w wielu momentach. A fabuła xD, fabuła, jest w porządku ale no niczym się nie wyróżnia. Nie wiem skąd #!$%@? oburzenie u was wielcy znawcy kina skoro wszystko co napisałem jest prawdą.
@Yezdemir

Nie każdemu muszą się wszystkie filmy podobać.

Zastanawiam się ile lat trzeba by dojść do tak banalnych wniosków, a jeszcze bardziej ciekawi mnie jak bardzo nieciekawym człowiekiem trzeba być żeby się nimi dzielić publicznie x)
@KurtGodel: Nic w sumie, tylko podobny poziom bucowatości prezentujesz co fani Kubricka. Oczekujesz ciekawych spostrzeżeń, a sam tylko potrafisz sarkazmem dowalić i schodzić na argumenty typu wiek, nieciekawy człowiek itd. Nie oczekuj po takich lamerskich tekstach czegoś więcej od ludzi.
@Yezdemir bucowaty zdecydowanie jestem, ale wieku się nie czepiam :|

Natomiast obycia i doświadczenia w poruszaniu się, i interpretowaniu dzieł kultury jak najbardziej się czepiam, szczególnie gdy ktoś rzuca takimi ogolnikami, które nie wymagają żadnego zaplecza w postaci wiedzy filmowej, czy nawet zwykłej wyobraźni, poczucia estetyki itd.
Bo jak mam traktować zarzuty podane we wpisie? Może i bym chętnie podjął polemikę ale nie ma na to odpowiedniej przestrzeni, skoro główną zasadą nadającą