•  

#pytanie #niewiemjaktagowac #samochody
    Hejka, jechałam ostatnio z szwagrem - i nastąpiła mianowicie sytuacja jak na obrazku poglądowym i już objaśniam moje pytanie.

Zielona droga to droga z pierwszeństwem, dwa auta czyli auto A i auto B chcą jechać w lewo, więc mijają się bez kolizyjnie, ale auto C, dzięki temu, że auto B ustawiło się wystarczająco do lewej krawędzi omija z prawej auto B i jedzie prosto - przez co powstaje sytuacja kolizyjna z autem A.

Bez kolizji się obyło, ale szwagier musiał cisnąć pedał gazu aby szybko uciec z skrzyżowania.

I tu moje pytanie, w ewentualnej kolizji kto ponosi winę? Auto A, które jednak powinno ustąpić, czy auto B, które nie powinno ominąć auta C, no bo na skrzyżowaniu się nie wyprzedza XD ale czy to uznać za wyprzedzanie, omijanie? Mam nadzieje, że nie zjecie mnie za niewiedzę :D

A tak poza tym to witam szanowną społeczność mikrobloga, uszanowanko mocno, bo to mój pierwszy wpis, choć stalkuje wykop już dłuższą chwilę XD (w sumie obserwator wykop-life jeszcze za czasów fanzonuna).

+: Cronox

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (46)

Ostatnia cyfra po wciśnięciu plusa to sposób w jaki umrzesz:

1. Trafia Cię piorun podczas wchodzenia na giewont
    2. masz zeznawać w sprawie sądowej, siedzisz w więzieniu z wrogami, giniesz powieszony na prześcieradle
    3. Utknąłeś w wąskiej szczelinie głęboko w tatrzańskiej jaskini
    4. Wypadasz w nocy ze swojej motorówki na haju, jesteś bogatym=wpływowym człowiekiem sukcesu
    5. Wylew krwi do mózgu w więzieniu, rok przed terminem wyjścia po wyroku za planowanie zamachu na władzę
    6. giniesz potrącony na pasach przez znanego, miernego polskiego piłkarza
    7. podczas akcji charytatywnej na scenie dźga cię jakiś psychol, jesteś lokalnie wpływowym politykiem
    8. w świąteczny poranek skaczesz z 9 piętra swojego bloku w katowicach, jesteś znanym muzykiem
    9. umierasz w himalajach w samotności,zostawiony pod szczytem góry
    0. robisz karierę w Hollywood jako kompozytor, twój najebany ziomek upuścił cię na głowę, umierasz

#glupiewykopowezabawy #czarnyhumor
    pokaż całość

odpowiedzi (67)

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie porażenia piorunami na Giewoncie.
    Ciekawe komu postawią zarzuty? Bogowi czy Thorowi?

#heheszki #tatry #pogoda

odpowiedzi (38)