Wpis z mikrobloga

@iAmTS: bo w gruncie rzeczy narzekają nieliczni, ci do których ta gra i tak nie była skierowana. BF nigdy nie był realistyczny więc cholera wie czego oni się spodziewali.
Mi tam się trailer podoba, dużo akcji, ładna grafika, generalnie wygląda na spoko gierkę żeby sobie bez stresu postrzelać.
@Variv: bo B1 tak bardzo realistyczne xD z niektórych broni trzeba pół magazynka żeby położyć wroga, snajper zawsze potrzebuje 2 strzałów żeby zabić a z wojny okopowej gdzie front stał w miejscu czasem przez wiele miesięcy zrobiono #!$%@? #!$%@? szarża xD
@Variv: bo B1 tak bardzo realistyczne xD z niektórych broni trzeba pół magazynka żeby położyć wroga, snajper zawsze potrzebuje 2 strzałów żeby zabić a z wojny okopowej gdzie front stał w miejscu czasem przez wiele miesięcy zrobiono #!$%@? #!$%@? szarża xD

@Qiudo A gdzie ja napisałem , że B1 realistycznej? B1 było dobre mimo przeklaman historycznych . Nawet trailer mialo dobry. Klimatyczny i trzymający się kupy. B5 to jakaś kaszanka bez
@Qiudo: Czekam na okładkę BF6 z kadłubkiem w roli głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu ma się tylko dobrze strzelać nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po co jakikolwiek realizm, nóg i rąk też nie musi mieć - to tylko gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elo490500: nie zesraj się. Żadnych obozów nie zobaczysz, co najwyżej kolejną fabułę o desancie, powrocie zza linii wroga czy odbiciu super ważnego szpiega.
To gra ma dawać frajdę a nie uczyć historii.
Ale przyznam że że ciekaw bym był gdyby w grze Polacy heilowali i zaganiali Żydów do pociągu One Way Ticket. Ależ by był ból dupy xD
Jakoś gier przeinaczających historię Niemców (patrz chociażby Wolfenstein) jest sporo i żaden Niemiec
@Qiudo: to jest tzw. historia alternatywna i masz napisane nawet na początku wolfensteina że to nie są wydarzenia historyczne. Co innego jest przerabiac historię a co innego jest robić to i mówić że robimy gre historycznie prawdziwą. jakbym zrobił gre w ktorej to polacy mordują żydów i niemców i reklamowalbym ją jako historyczna to tez byś mnie bronil?
@elo490500: xD
A gdzie oni mówią że historyczna xD
Sami sobie wymyśliliście ten termin, co najwyżej kilka misji z Singla będzie miało mocno urozmaicone zaplecze historyczne i tyle.
@Qiudo: Enter mankind’s greatest conflict with Battlefield V as the series goes back to its roots with a never-before-seen portrayal of World War 2. Jak dla mnie ww2 to jest historyczne, nie? nie napisali że elo my se to wymyślilismy z dupy i to nie ma nic wspólnego z prawdziwą ww2. W sumie jak widze te trailery itd to mogli po porostu to zrobic bez drugiej wojny i byłoby git