Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Za każdym razem, gdy akcja filmu dzieje się w Meksyku xD Nieważne czy to Breaking Bad, Spectre czy teraz Narcos - 'hej, dajmy żółty filtr, niech ludzie wiedzą, że to Meksyk'
  #narcos #film

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  XDD Właśnie usłyszałem śmiech z pokoju wspólokatorów, napisali mi szybko, żebym wpadł. Okazało się, że oglądają jakiś program na Netflixie o wystroju wnętrz, no i gościu sobie wstawił siedzącego Jana Pawła II pod schodami XDDDDDDDD
  vid rel
  #janpawel2 #jp2 #jp2gmd #bekazkatoli #netflix #humor

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Zacznę tak: XD

  Mam znajomą pare. Koleżanka mojego różowego i jej facet z którym jest od 4 miesięcy. Wiek 28 i 34 lata. No i laska zaszła w ciąże. Taka, hehe, wpadka, chociaż nie wiem jak to możliwe, bo laska była na tabletkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ona chodzi podjarana i już wybiera mieszkanie do którego się razem wprowadzą, bo Maciek (jej facet) jest taaaaaaki ucieszony na wieść o dziecku, a ona też cała w skowronkach. Także taką wersję przedstawiła mojemu różowemu.

  Wczoraj gadałem z ziomkiem i on jest wkurwiony i przerażony, na razie robi dobrą minę do złej gry. Rozważa czy nie zasugerować jej skrobanki, bo nie wie czy chce sie ładować w tak poważne zobowiązania z laską którą zna 4 miesiące. Ona pewnie by musiała zawiesić działalność na jakiś czas, więc musieliby żyć z jednej pensji. Pewnie szykuje sie ostre zaciskanie pasa.

  No ale jest super, będzie dzidziuś.

  pokaż spoiler Co te różowe mają w głowach?


  #logikarozowychpaskow #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)