Wpis z mikrobloga

@shymon80: Poza tym wszystko działa normalnie... Grafikę dołożyłem do niego i wymieniłem zasilacz. Przez kilka ładnych tygodni wszystko było OK. Nie włączyła się chyba w BIOS grafika z płyty (w manedżerze urządzeń jej nie widać...)
@shymon80: ¯\_(ツ)_/¯ a przestawiałeś go ostatnio? możne się zworka zsunęła czy coś, albo odpowiem ci jak koleś z DELL, próbował pan z "UPDATOWAĆ" bios? ( ͡º ͜ʖ͡º) to też może być bateria. Tyle pytań bez odpowiedzi()
@balrog84: @z0z0l: Rozumiem, że wykluczacie inną opcję niż nie stykająca zwora? Nie wiem tylko, czy zwarcie resetuje BIOS, czy rozwarcie, bo jeżeli zwarcie, to raczej nie zwarło się samo z siebie... Teoretycznie rozewrzeć się mogło... Pozdro i dzięki za pomoc. Jeżeli macie pomysły nie związane ze zworą to proszę o podpowiedzi...
@shymon80: Nie wiem gdzie u Ciebie jest ta zworka, wrzuciłem Ci przykład z jakiegoś Optiplexa790 dla przykładu, jakie może być oznaczenie przy niej. Nic nie wspomniałeś, co to za konkretny model nabyłeś i w jakim formacie. Jak już ją znajdziesz to sobie poradzisz.