Wpis z mikrobloga

123991 - 80 = 123911

Samotna jazda. Trzeba było trochę myśli w głowie poukładać. Jechało się zacnie - tak wspaniałej pogody w tym roku jeszcze chyba nie zaznałem. Planowałem 70 km, jednak aż żal było sięzwijać i dołożyłem skromną dyszkę.

Na 95% będę brał udział w wycieczce Kraków - Warszawa wraz z #rowerowykrakow w Boże Ciało. Potrzebuję odpowiednio wcześniej wiedzieć o której jest start i z jakiego miejsca. Kraków bardzo słabo ogarniam i też fajnie by było jak by start był np. na rynku. Tam trafię be problemu.

Statystyki:

Dystans: 80 km
Wertykalnie: 1471.465m(↑732.414m/↓739.051m)
Czas: ◷02:56:11
Średnie tempo: 2:12 min/km
Średnia prędkość: 27,22 km/h
Kalorie: 1998 kcal

W tym tygodniu to już 80km!
#rowerowyrownik #ruszmiasto

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz
źródło: comment_puHHEmGTp4pkZDLxCooDp3v0qKrMjE4e.jpg
  • 28
Na 95% będę brał udział w wycieczce Kraków - Warszawa wraz z #rowerowykrakow w Boże Ciało.


@Baczy: cieszę się niezmiernie. Start zaplanowany jest na 1 w nocy. O której będziesz w Krk? Jak dla Ciebie to pewnie najlepszym miejscem na spotkanie będzie Dworek Białoprądnicki, gdzie powinniśmy być około 1:15. Ewentualnie tam gdzie my będziemy startować o 1:00, czyli jak w tamtym roku Stacja Circle K na skrzyżowaniu Stella/Bora.
@metaxy: w krakowie planowo mam być ok 23:30. Pociąg z Kielc jest 21:36

Z tego co patrzę na mapę, do Dworku łatwiej będzie mi dojechać, na pewno nie zabłądzę.

Kolejne pytanie czy już jest trasa? Jeśli jest to fajnie jak bym miał to bym sobie obczaił co i jak i którędy będzie się jechało.
w moim wypadku co do noclegu, jeśli dałoby rade znaleźć jeszcze jedno miejsce do spania do super


@mosci_K: Niestety tutaj nie pomogę, bo Cymerek śpi u kolegi, a my już mamy zaklepany nocleg w Wawie. Następnego dnia jedziesz z nami gdzieś tam w okolice Łodzi? Bo jeszcze nie wiem gdzie będziemy spali, bo nie wiem ilu nas będzie. Czy ja z Mortalem, czy jeszcze Cymerek, więc zobaczymy czy będziemy szukać jakiegoś