Wpis z mikrobloga

Prawie wzruszyłem się patriotyczną postawą Straży Marszałkowskiej! Prawdziwe PiSowskie zuchy! Nie straszny im jest ni lewak, ni matka niepełnosprawnego dziecka! Brawo panowie, naprawdę brawo. Kiedy Zbawca Narodu zaordynuje użycie broni gładkolufowej wobec matek? #dobrazmiana #pis #protest #niepelnosprawni #kaczynski #stoppis #polityka
Pobierz noitakto - Prawie wzruszyłem się patriotyczną postawą Straży Marszałkowskiej! Prawdzi...
źródło: comment_PwNOD6pKsRLLlEyoMFa04HYxyE0sEgW8.jpg
  • 64
@noitakto: nic mnie nie ruszy, rząd spełnił żądania, a one nadal #!$%@?ą szajs w sejmie, w dodatku podczas posiedzenia nato, i jeszcze mają pretensję że prawo je też obowiązuje, w dodatku na konferencji prasowej krzyczą by nie głosować na nikogo z pisu, rzucają jajkiami w zdjęcia posłow i Dudy a później pretensje że nikt z nimi nie chce rozmawać chlip chlip xD wyprowadzić za kudły za drzwi
już w momencie jak odrzuciły ofertę rządu spełniającą wczesne postulaty powinno być wysłane wojsko i

całe to towarzystwo wywalone z budynków rządowych.


@Singularity00: O widzę, że propaganda rządu oczerniania protestujących przynosi owoce. Muszą przekonać trochę więcej takich jak Ty i faktycznie będą mogli wysłać jakąś formację zbrojną, żeby siłą wyrzucić niepełnosprawnych z sejmu. A Ty jeszcze będziesz przyklaskiwać i wiwatować.