Wpis z mikrobloga

Jak widzę wpisy wykopków którzy płaczą że są brzydcy i nigdy nie ruchali to już wiem że pisze to nijaka #!$%@?. Prawda jest taka że charakterem można nadrobić wygląd, tak to działa nie na odwrót. Ja jestem z wyglądu taki 4 może 5 na 10 a jak nie miałem depresji to rwałem takie sztuki 8 w skali ruchenstejna spokojnie. Były niewypały. Jak idę do laski to nie idę na kawę. Idę na ruchanie i scenariusze że w progu ją #!$%@?łem do ściany i lizałem nie były rzadkością a niektóre nie lubią takiej gwałtowności. Z moich doświadczeń jest to mniejszość. Myślicie że laska na widok dużej klaty albo portfela od razu klęka oblizując usta. No więc nie tylko. Opiekunka Ci może cipę oblizać z litości kaleko. Wiecie co? Ostatnio mam regres choroby, czuję się świetnie a to oznacza że już niedługo jakaś piękna dziewczyna też się poczuje świetnie ze mną. Nigdy nie ćwiczyłem a już się biorę za treningi i jak jeszcze dorobię trochę mięsa to już z łatwością celnie postrzelam. Tylko #!$%@? popracuj nad tym, bo jak sobie weźmiesz do serca moją wypowiedź i przy próbie dobicia laski do ściany się od niej odbijesz to też będzie #!$%@?. Fake it till you make it. Zawsze byłem nieśmiały tak więc rusz dupę i walcz ze swoją nieśmiałością.

#niewiemjaktootagowac #redpill #przegryw #wygryw #rozowepaski #poradadnia
  • 48
@Szarozielony: Słuchaj lubię pisać barwnie. Co mam #!$%@?ć suchą relację? Gdzie tu zabawa? To jest fajny moment jak czujesz kiedy laseczka mięknie i zatapia się w usta przygnieciona do ściany. Już wiesz że jest Twoja. Jak nie teraz to poudaje cnotkę góra dwa tygodnie. Tu też przechwałki? A jak! A jakiego mam banana jak to sobie przypominam i to piszę teraz :)
@Szarozielony: A jak Ci powiem że ten 2.5 letni związek był z szarą myszką z którą chciałem sobie ułożyć życie bo mnie kochała to też zakwestionujesz moją dojrzałość emocjonalną? Może i trochę tak. Przez ostatnie 3-4 lata byłem wyłączony z każdego aspektu normalnego życia. No nic, muszę nadrabiać.
@Soviel a bo się kojarzysz z tym najdrobniejszym kolegą z paczki, który non stop opowiada kogo to nie ruchał i czego to nie pił.
Jeżeli czujesz potrzebę krzyknąć "Wykopie, uprawiałem seks!" to budzisz wrażenie że to wciąż dla Ciebie świeża sprawa i nie przywykłeś.