Wpis z mikrobloga

Convoy C8 za $15.31 albo za $10.73 z punktami - #cebuladeals
A na tagu czy na pepperze sie podniecają, że ta sama latarka z innego linka kosztuje tylko $20 ()
Owszem, dioda jest chłodnej barwy, ale to wciąż XM-L2 czyli zajebista dioda i sterownik 2.8A robi robote. Nie widze powodu dopłacać drugie tyle do XPL-HI o jasności o 5% wiekszej.

Do latarki kupujemy na allegro akumulator NCR18650B za 16zł. Obojętnie jaką łądowarkę - popularną Li-100 za 10zł
#gearbest #convoy #latarki moje linki to nie refy, dziele sie tą informacja zebyscie wiedzieli a nie zeby na was zarobić.
Pobierz
źródło: comment_7lEjqbGtaXzPHankZsmxHKXXTEz4Rkl1.jpg
  • 17
@PanKracy582: to prawda, sam nie wziąłem tej latarki ze wzgledu na barwe diody. Jesli sie zdecyduje to dokupie cieplejszy emiter na ali.
co do lii100 to jest to troche urban legend - to prawda ze daje wysokie napiecie ale jesli nie zostawiamy akumulatora na kilka dni w ladowarce to nie powinno sie nic stac - akumulatory maja napiecie znamionowe ladowania do 4.25V a nie 4.20 jak czesto nam sie wydaje. lii100
Xpl-hi inaczej się zachowuje w miarę rozładowania aku. Też może mieć dla niektórych kolosalne znaczenie.


@PanKracy582: mozesz wyjasnic? Przeciez latarka ma sterownik CC i booster wiec rozladownie aku nie ma znaczenia. Sterownik o wszystkim decyduje i obniża prad wraz ze spadkiem napiecia aku.
@goryll: Sam jestem ciekaw.
Convoy szalenie cenie za mozliwosc serwisowania i doskonale wykonanie (jak na cene), a z Ultrafire mam same przykre doswiadczenia. Ale tej konkretnie w reku nie mialem.
Na pewno ma duzo słabszą diode XM-L T6 i zapewne jeszcze chlodniejsza (gorszą, bardziej niebieską) barwe. Do tego gorszy sterownik bez mozliwosci wylaczenia trybow strobe i sos.
W tym ultrafire masz baterie w zestawie, ale oczywiscie ta bateria jest gowno warta
bez PWN? A jak są DD?

@PanKracy582: Chciales napisac PWM i CC?
Convoye - przynajmniej te tanie - maja PWM.

racja z tym granicznym, ale efekt jest taki jak mowie - bateria nie ulega degradacji czy samozapłonom