•  

Szósta runda X sezonu ACLeague, Motorsport Capsule GT3 Cup, w liczbach: 90 minut Red Bull Racing.

Wstępna klasyfikacja szóstej rundy: http://acleague.pl/sezon10-runda6-wyniki.html
    Wstępna klasyfikacja generalna: http://acleague.pl/sezon10-klasyfikacja.html
    Wrażenia kierowców: https://www.wykop.pl/wpis/32201601/

- w prekwalifikacjach poprawne czasy wykręciło ponad 120 osób
    - 92 osoby wystartowały w trzech równoległych wyścigach
    - 77 osoby dojechały do mety
    - 15 osób nie ukończyło wyścigu

- 0 i najmniej kontaktów w wyścigu Pro zaliczył Teliss i Hazzy
    - 0 i najmniej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Pro zaliczył Teliss i Hazzy
    - 2 i najmniej kontaktów w wyścigu Am zaliczył Wojti93
    - 2 i najmniej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Am zaliczył Wojti93 i Lyuk

- 39 i najwięcej kontaktów w wyścigu Pro zaliczył Speedman
    - 36 i najwięcej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Pro zaliczył ManiacMike
    - 53 i najwięcej kontaktów w wyścigu Am zaliczył Mokrysedes
    - 51 i najwięcej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Am zaliczył Mokrysedes

- prowadzenie w klasyfikacji kierowców utrzymuje DJ Sasek w Audi z Cytryn & Gumiak Racing
    - drugie miejsce zajmuje CQ.Mysk w McLarenie z Conquest Racing, którego strata wzrosła z 18 do 52 punktów
    - na trzecie miejsce awansował Diego w Audi z Motorsport Capsule Racing Team, strata 65 punktów do lidera
    - top 15 generalki kierowców to same Audi i McLareny
    - do top 30 generalki kierowców, który wcześniej zajmowały Audi, McLareny i trzy Ferrari, przedarło się jedno Porsche i jedno BMW

- najwyżej klasyfikowane Audi to DJ Sasek na miejscu 1
    - w Audi Cup prowadzi SamFTW
    - najwyżej klasyfikowany McLaren to CQ.Mysk na miejscu 2
    - w McLaren Cup prowadzi CQ.Mysk
    - najwyżej klasyfikowane Ferrari to Luka na miejscu 16
    - w Ferrari Cup prowadzi Luka
    - najwyżej klasyfikowane BMW to Wujekmundek na miejscu 30
    - w BMW Cup prowadzi Wujekmundek
    - najwyżej klasyfikowany Nissan to Baster na miejscu 51
    - w Nissan Cup prowadzi Baster
    - najwyżej klasyfikowane Porsche to Misiu_Rally na miejscu 28
    - w Porsche Cup prowadzi Yelen
    - najwyżej klasyfikowane Lamborghini to HitmanSon na miejscu 34
    - w Lamborghini Cup prowadzi HitmanSon
    - najwyżej klasyfikowany Mercedes-AMG to Shybooze na miejscu 77
    - w AMG Cup prowadzi Shybooze
    - najwyżej klasyfikowane SCG to Plupi na miejscu 64
    - w SCG Cup prowadzi Plupi
    - w trzech wyścigach punktowało 151 kierowców, wystartowało 188

- prowadzenie w klasyfikacji zespołów utrzymuje Motorsport Capsule Racing Team w składzie Haku, Maciek Halon i Diego
    - na RBR zespołowo najmocniejsze było M&M's McLaren Racing Team: miejsca 1, 8 i 27 w Pro
    - drugie miejsce w tabeli zespołów utrzymuje Cytryn & Gumiak Racing w składzie TheSznikers, DJ_Sasek i RealAKP (odrabia stratę ze 194 do 189 punktów)
    - trzecie miejsce w tabeli zespołów utrzymuje Team Uber w składzie Swrsc, SamFTW i SlowikFTW (do liderów odrabia stratę z 209 do 194 punktów)
    - pierwsza trójka klasyfikacji generalnej zespołów jeździ samochodami Audi
    - najwyżej klasyfikowane McLareny to M&M's McLaren Racing Team na miejscu 4
    - najwyżej klasyfikowane Ferrari to Spaghetti Racing na miejscu 5
    - najwyżej klasyfikowane BMW to CPN Racing na miejscu 11
    - najwyżej klasyfikowane i jedyne Nissany to RFNX Team na miejscu 20
    - najwyżej klasyfikowane i jedyne Porsche to Halko Gummibärchen Rennteam na mieijscu 18
    - najwyżej klasyfikowane Lamborghini to ProNoob Racing na miejscu 23
    - najwyżej klasyfikowane i jedyne Mercedesy-AMG to Octan Racing na miejscu 30
    - najwyżej klasyfikowane SCG to Pixel Racing na miejscu 24
    - w trzech wyścigach punktowało 36 zespołów z 38, jeden jeszcze w ogóle nie wystartował

#acleague

•  

53 i najwięcej kontaktów w wyścigu Am zaliczył Mokrysedes
      51 i najwięcej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Am zaliczył Mokrysedes

No i znalazłem się na nagłówkach :D

#octanstronk

•  

@Plupi: dodaj jeszcze pozycje - największa strata, zysk i strata pozycji... ja w tym sezonie to mam szczęścia w chuj w wyscigach.

1. Nord, start z końca, odrobione około 20 pozycji
      2. Bathurst start z końca, odrobione około 15 pozycji
      3. Spa, wyjebany na T1, odrabiam pozycje, rozjebany przez alfreda koniec jazdy
      4. Laguna luz
      5. VIR luz
      6. RA kontakt na T2, odrobienie około 20 pozycji
      7. RBR start z P6, kontakt na T1, spadek na P30, powrót na P8, disconnect i spadek na 28, finisz na 27

Czy ktoś w pro zalicza więcej zmian pozycji? :D

•  

@cienki137: byłoby to ciekawe, ale ręczne wyciągnięcie to za dużo pracy, bezpośrednio po wyścigu przeważnie nie ma wszystkich danych, a często i później nie ma niektórych w ogóle, o tym, że bywają przekłamane nie wspominając...

•  

@Plupi kontaktów z semi niema :/?

•  

@spayk: tracker się zesrał niestety, nie ma

•  

@Plupi: Ja niestety miałem bardzo ciężki tydzień, choć wierzyłem na start do końca, ale niestety się przeliczyłem i nie zdążyłem wrócić z delegacji :((
      Bardzo mi przykro, bo po preQ, choć nieukończonych do końca, przystępował bym do R6 z czwartym czasem w PRO...
      Jedynie co mi zostało po RBR to BL, gdzie na powtórce widziałem, że przekroczyłem linię na T1 :/
      https://youtu.be/02iIxA8HMpI
      Gdzie jest transmisja z PRO bo nie mogę znaleźć?

•  

@YANIcom: Transmisji nie było, bo potęga updatu windowsa pokonała Stefniego.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Donald mógłby w końcu zgolić tę zaczeskę. Jakby jeszcze zapuścił brodę to IMO wyglądałby jak prawdziwy badass. ;)

#trump #humorobrazkowy #heheszki

odpowiedzi (52)

Najlepsze wesele na jakim byłem, to wesele mojej kuzynki Joanny z pod Białegostoku xD Młodzi wynajeli auto i pojechali do ślubu kultowym już rekinem (auto marki BMW, model e24)

Zaraz po dziewietnastej, jak już goście byli po pierwszym kielichu, pan młody wymknął się z sali i gdzieś znikł xD świadkowa wyszła na fajka i znalazła go na parkingu. Młody razem z kierowcą, który wiózł ich do ślubu, oglądali jego zabytkowe auto xD oczywiscie zaraz z sali wyleciała panna młoda i rozpoczeła sie inba xD HURR DURR!!! NASZ DZIEŃ!!!! JAK TY SIE ZACHOWUJESZ, TO NASZE WESELE A TY SE ZDJECIA Z SAMOCHODAMI ROBISZ!!!! młody nawet nie zdążył otworzyć ust, kuzynka zdjeła welon i rzuciła na ziemie xD rozpłakała sie, pobiegła do toalety i zamkneła na klucz xD rodzice młodych pół godziny stali pod drzwiami i prosili żeby otworzyła, a pan młody niewzruszony, nakurwiał w tym czasie bąki na placu xDDD z sali wybiegło kilkoro dzieci podjaranych amatorskim pokazem i poprosili żeby ich przewieźć xD młody załadował ich na tylną kanapę i zaczeli driftować wokół fontanny xD zabawe przerwał dopiero własciciel domu weselnego, który wyleciał z mordą i zaczął sie drzeć że mu kostkę niszczą xDDD

Najlepsze wesela tylko na Podlasiu!!!!

#truestory #heheszki #bmw #carboners #e24 #samochody #motoryzacja #wesele #zwiazki #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (80)

Ostatnie #rozdajo tego typu cieszyło się sporym zainteresowaniem, więc robię kolejne.
    Do zgarnięcia zapalniczka elektryczna Davidoff. Ładowana przez USB. Tym razem już nie złota wersja limitowana (bo została mi tylko jedna z numeracją 200/200), ale zwycięzca może sobie wybrać kolor.
    #wykopsmokersclub #palenie #papierosy #zadarmo pokaż całość

odpowiedzi (56)