•  

Tutaj zgłaszamy incydenty z szóstego wyścigu sezonu GT3 @ Red Bull Ring

Format:
    PRO/SEMI/AM - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

Wzorcowe Replaye - TUTAJ
    *wszystko się teraz uploaduje

Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

WSZELKIE WCZEŚNIEJSZE OGŁOSZENIA DOTYCZĄCE KAR ORAZ ODWOŁANIA ZOSTANĄ OGARNIĘTE JUTRO.

#acleague

źródło: fasdosta.png

•  

@ACLeague: niestety, pierwsze zgłoszenie, ale niestety muszę:
      PRO - giebeka - T1 L1 - 1:39 (jakoś tak)

Krótkie wideo poglądowe

https://www.youtube.com/watch?v=VTGtsl29eAc

•  

@ACLeague:
      1. AM - r3pr3z3nt - Blokowanie pod niebieskimi flagami - Od 28:50 do 30:02 - Mimo że r3pr3z3nt jedzie jako zdublowany to i tak podejmuje walkę ze mną i Miszelkiem skutecznie przeszkadzając w naszej walce i spowalniając nas.
      2. AM - mateusz-mazurek - Blokowanie pod niebieskimi flagami - od 1:21:03 - Po spowolnieniu wywołanym kolizją Piasta i Recepcjonisty, zostaję wyprzedzony przez zdublowanego mateusza-mazurka jednak ten nie pozwala się wyprzedzić przez najbliższe okrążenia. Później blokuje również Piasta próbującego go zdublować.

•  

@DBR9: Lol :) Genialne zgloszenie - 28:47 - przepuszczam Miszelka, po czym zjezdzam do swojej lini wyscigowej, zeby wziac normalnie zakret. Jedziesz za mna, w zadnym momencie nie podchodzisz do wyprzedzania, bo podjezdzanie mi do dupy to jeszcze nie wyprzedzanie - maksymalnie zblizasz sie pod zderzak - nigdzie bys mnie tam nie wyprzedzil. Ja jade normalnie swoja linia.
      W pierwszym momencie gdzie doprowwadziles do sytuacji na prostej i zabrales sie za wyprzedzanie zostalem przy lewej krawedzi prostej i oddalem ci pozycje...

Polecam sędziom replaya pod rozwagę.

•  

@r3pr3z3nt: Genialna to była twoja "obrona" niebieskiej flagi. W 29:50 powinieneś mnie zwyczajnie przepuścić a nie schodzić do linii wyścigowej. To po pierwsze. Po drugie popatrz jeszcze raz w 29:13 gdzie powinieneś mnie przepuścić ale zamykasz mi drogę. Oczywiście przez cały ten czas miałeś wyświetloną niebieską flagę, ale ją olałeś bo zachciało ci się ścigać z czołówką. ;)
      Następnym razem trzeba będzie ciebie dublować kontaktowo, bo markowanie wyprzedzania to w twoim mniemaniu za mało żeby kogoś puścić pod niebieskimi flagami.

•  

@DBR9: Obrona flagi? Dobrze sie czujesz? :) Masz problem z tym, ze ktos na torze wyscigowym w trakcie wyscigu schodzi do linii wyscigowej? Spoko, zajebista z ciebie czołówka.
      Markowanie wyprzedzania? WTF? Czemu nie wyprzedzales? Nie blokowalem.

Nastepnym razem bedziesz mnie dublowac kontaktowo? @ACLeague - dajcie mu bana - zapowiada, ze bedzie we mnie wjezdzal.

•  

@r3pr3z3nt: Schodzenie do linii wyścigowej zajeżdżając drogę dublującemu ciebie zawodnikowi - bardzo sportowe zachowanie z twojej strony. xD

•  

AM - William Lawson - klasyczny strzał w tył na hamowaniu to drugiego zakrętu - na powtórce od 13:10

•  

Obejrzałem sobie sytuację między B22i a r3pr3z3nt. @r3pr3z3nt Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że jeżeli tylko zwalniasz zawodnika z tyłu który ma Cie zdublować to masz obowiązek go puscić a nie wracać do linii zeby lepiej wziąć zakręt. W 28:49 ewidentnie go zablokowałeś i zwolniłeś po czym przez pare nastepnych zakrętów sobie po prostu jechałeś. On nie ma Cie wyprzedzać tylko Ty masz go puscic zwalniając jezeli jest taka potrzeba, a była.

•  

@Piastt: Jade swoim tempem - zle - bo "szybszy" zawodnik nie umie wyprzedzic. Zwalniam i sobie "po prostu jade" - zle, bo "blokuje".
      Jednego i drugiego puscilem w momencie, gdy zaczeli mnie wyprzedzac [czyli ich przedni zderzak wyszedl ponad moj tylny]. Nie wiem jak mam puszczac kogos, kto nie wyprzedza.

•  

@r3pr3z3nt Po prostu powinienes zwolnic zeby On Cie minal. Zawodnik ktory dubluje przeciwnika nie ma wykonywac jakis manewrow wyprzedzania tylko powinien Cie spokojnie minac. W praktyce wyglada to tak ze Ty musisz odpuscic troche gazu zeby wyprzedzanie bylo bez jakiegos ryzykownego manewru.

•  

A I tutaj zderzaki nie maja nic do rzeczy. W momencie kiedy on jest za toba, powinienes sie dostosowac I zjechac gdzies nie powodujac niebezpiecznej sytuacji.

•  

@Piastt: No i tak to sie w zasadzie odbylo - odpuscilem mu na prostej gdzie mial najlatwiejsze wyprzedzanie. Naprawde nie wiem, dlaczego sadzicie, ze celowo blokowalem tam zawodnika z niebieska, jechalem swoj wyscig w ogonie i tyle.

•  

AM - 1:13:14 - Miszelek vs r3pr3z3nt - uparte bronienie swojej pozycji po zrobieniu błędu na wyjściu z przedostatniego zakrętu i nie zrobienie miejsca w ostatnim zakręcie, co skończyło się kontaktem i spinem dla mnie. Wszystko na niebieskiej fladze.

Materiał poglądowy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
      https://clips.twitch.tv/EnjoyableLivelyBeeTBTacoRight

+: DBR9
    •  

@marcinho00: o właśnie o Ciebie mi chodziło przy podsumowaniu. Sorki, zbyt późno zacząłem hamować.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

++ AMBER PLUS ++
    Mirki jedziemy znów!
    1. Plusujesz post
    2. Plusujesz wszystkie komentarze 
    3. Dopisujesz swój komentarz
    4. Reszta plusuje Twój komentarz
    5. Profit
    @Zielona_Beczka 
    #amberplus #glupiewykopowezabawy #heheszki#gownowpis #cebuladeals

odpowiedzi (91)

Poszedłem na chwilę się położyć
    Wstałem i myślałem że już po 12 w nocy XD
    Wystraszony patrzę a tu nie ma 19:00

A teraz Słucham jakiejś budowy AU AUUUUU
    https://youtu.be/fCbaKnTLqf8

Pojebane to ale śmieje się z tych przerywników typu "zaprawaaa na dziąsłachhhhh" XD

Dzisiaj Naturalne Piwo z Podlasia Zaścianki "Karabela" 87/100

+ No pifffko z podlasia
    + Jakiś prawie wiking zmieczem na etykiecie
    + Kurde naprawdę dobra AIPA
    + Czuć chemiele cytrusowee
    + Dość Mocna choć nie psująca aromatów piwa
    + Ładnie pachnie
    + Dobrze wchodzi ciepłe
    + Na podlasiu łatwo dostępne XD
    + 6,2%%%

- Etykieta może trochę odstraszać potencjalnych klientów
    - Prawie 7zł

Ej jak DLA mnie to dobra AIPA
    Fajne połączenie między słodyczami cytrusami a goryczką
    Dla mnie pycha, ale niech zmienią grafika, bo tu etykieta jakby w powepoint robiona...
    Czy piwo warte 7zł?
    hmm myślę że może w sumie i tak, ale chciałbym żeby każde tego typu było za 2,50zł XDDD

Wiele osób pisze w komentarzach, czemu pije ciepłe... że to chujowo smakuje ciepłe
    Otóż dlatego że piwa w temperaturze trochę wyższej niż pokojowej pije się po to, aby uwolnić aromaty i cały ten smak.
    Jak piwo wypijesz bardzo zimne, to zabije prawie cały smak browarka, dlatego też dobrze wchodzą zimne piwa i są do siebie podobne takie jak Tyskie, Warka, Żywiec itp... Po co producent zaleca je chłodzić? Po co na żywcu na naklejce masz ten niebieski znaczek że "schłodzone" No po to żeby nie było czuć całego tego gówna i mokrego kartonu XD

Ja nie mówię że to złe czy coś, bo sam lubię pić takie zimne piwka. XD
    Ale jak wydaje czasem więcej hajsu na piwko lepszej jakości to nie chcę, aby zimno zabiło jego smak i wszystkie aromaty z nim związane... Czasem nawet przelewam do szklanki, ale w sumie to daje tylko to że przed łykiem czuje jego zapach, także nie wiem czy jest to super potrzebne. Nie wiem nie jestem ekspertem

DO JUTERRRA

#100browarowchallenge #pokazmorde #pijzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (33)

#anonimowemirkowyznania
    Od 10 lat jestem ze swoją żoną, mamy dwójkę dzieci (8 lat i drugie rok), jesteśmy 6 lat po ślubie i regularnie od 8 lat zdradzam ją z kochanką, która od 9 lat ma męża.
    Jest to mega chore, wielokrotnie probowalem z tym skonczyc i kiedy mówiłem o tym swojej kochance to po każdej rozmowie wylądowaliśmy w łóżku. Ale to wina mojej żony bo ma 165cm wzrostu i waży 118 kilogramów. Tak, roztyła się mega.
    Za to moja kochanka Asia ma 163 i waga 51kg, twarde cycuszki i twarda dupka. Kocham ją dotykać.
    Jedyne wyjście z sytuacji to wyprowadzka do innego miasta. Boje sie powiedziec o tym żonie. Myślałem, że drugie dziecko nas zbliży ale po drugiej ciąży z 78kg poszła jeszcze wyżej co mnie obrzydza.
    Zrobiłem jeszcze jedną głupotę. Z kochanką jedziemy na tydzień na litwe do aquaparku, żonie powiedziałem, że mam mega robote na drugim końcu polski za dobry pieniądz (mam własną dg) a ona załatwiła sobie papiery, że jedzie do szpitala na jakieś badania a ten jej mąż to łyknął. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że jej mąż to Mariusz, którego znam około 20 lat. Obecnie mam 28.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
    pokaż całość

odpowiedzi (51)