Wpis z mikrobloga

#rozdajo czeskie piwo Holba Serak x2, czeski syrop herbaciany z aromatem rumu do rozcieńczania Preso Caj oraz kopalnioki, szkloki i kawioki. Wystarczy zaplusować wpis, wysyłka do paczkomatu na terenie kraju na mój koszt.

W składzie kopalnioków jako barwnik występuje węgiel (roślinny), więc zwycięzca również będzie jadł węgiel jak my tutaj na #slask -u :)

***

Tyle jeśli chodzi o atencję, a teraz uwaga: planowane jest #wykopiwo w #rybnik w dzielnicy Nowiny-Maroko… ¯\_(ツ)_/¯

Przygotowujemy pewne atrakcje. Dla pierwszych ośmiu osób lane piwo Holba Premium gratis, następnie dla 8 osób zawody w rzutki. Zwycięzca otrzymuje możliwość puszczenia 8 utworów na maszynie grającej, drugie miejsce to 3 utwory, trzecie miejsce to 1 utwór. Osoba ostatnia za karę będzie musiała przysiąść się do babci Irki na pół godziny i jej słuchać, druga od końca na 15 minut.

Oprócz babci Irki na imprezie będzie również tata Tadzik, który jest takim człowiekiem, że gdyby był tatą niektórych tutejszych #!$%@?, to wtedy nie byliby(śmy) takimi #!$%@? ;)

Tata Tadzik jak się rozkręci, to będzie grał na gitarze.

Planujemy to w piątek za około miesiąc, termin się może zmienić, ponieważ trzeba zgrać terminarze kilku osób, godzina 19. Osoby zainteresowane mogą obserwować tag #wykopiworybnik , poniżej dam także komcia do wołania.

Przed imprezą przygotuję informację o autobusach, Rybnik ma całkiem przyzwoite połączenie busami z #gliwice i #katowice , z rybnickiego dworca na miejsce autobusy także podam, włącznie z ostatnimi autobusami powrotnymi. Pociągi jakieś też jeżdżą, takie info również mogę przygotować.

Od północy wchodzi w grę impreza zamknięta bez limitu czasu, jakby ktoś sobie odwóz zorganizował, albo wracał rano :)

Do zobaczenia, mordy! :)

#wykoppiwo
Pobierz Mordeusz - #rozdajo czeskie piwo Holba Serak x2, czeski syrop herbaciany z aromatem r...
źródło: comment_3uezr82U5rCj0ej76lwxPwZ4YVn4ynGq.jpg
  • 45
Będą jacyś abstynenci? Bo w sumie fajny pomysł, ale nie chcę być jedyną trzeźwą na tej imprezie xD


@choochoomotherfucker: Barmanka ma zakaz spożywania ;)

A tak poza tym to nie wiem, ale np. ja nie przepadam za narąbaniem się, tylko podchmieleniem... Pozostaje mieć nadzieję, że nie tylko ja, chociaż pijaństwa uczestników wykluczyć jak sądzę nie można ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mordeusz: Awwwww, szloki i kopalnioki mam za sobą (każda paczka od mirków!) I chciałabym spróbować i kawioków, bo poprzednie małe skurczysyny pokochałam i czeskiego syropu. Piwo będzie dla niebieskiego. :3