Wpis z mikrobloga

@dumlix: Mam konto na gmailu od czasów, kiedy trzeba było zaproszenie żeby dostać tam skrzynkę i mam 12000, nie wyobrażam sobie w ilu podejrzanych miejscach trzeba wpisać swój adres e-mail żeby dostać taki efekt xD
@dumlix: Ok, otworzyłem skrzynkę w Thunderbirdzie i mi wyświetliło 49127 nieprzeczytanych wiadomości, historia zaczyna się od 2010 roku - oszukaństwo, bo skrzynkę założyłem w 2004 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dumlix: To jest poważna sprawa, na tego maila założyłem konto w mBanku w 2006 i znikęły mi maile z oddziału bankowości elektronicznej BRE Banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dumlix: PS, dzięki temu odkryłem, że gmail po prostu wywala całą zawartość skrzynki użytkowników po iluś tam latach - i bardzo ukrywają ten fakt, bo zauważ, że w ichnim interfejsie webowym nie da się przestawić sortowania jak w normalnym programie pocztowym, jedyna opcja żeby przejrzeć zawartość skrzynki w kolejności powiedzmy od najstarszego do najnowszego listu to zerknąć przez IMAP zewnętrznym programem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kyaroru: chyba muszę się nie zgodzić. W przeglądarkowej wersji normalnie można ustawić segregowanie od najstarszego do najnowszego - bodajże gdzieś po prawej, przy strzałeczkach jest taka możliwość