Wpis z mikrobloga

Szpilka serio ma duże kompleksy i problemy emocjonalne. Jestem tego pewny, że w srodu to nie jest git tylko zakompleksiony chlopaczek z Wieliczki. Zobaczcie te jego prowokacje przed walkami, on tym probował zagłuszyć strach. Potem te wywiady jaki jest mocny.. teraz po porazkach nabral pokory sam mowil ze po porazce ze Adamem jak chodzil po ulicach to mu sie wydawalo ze ludzie sie z niego smieja a jak proszą o zdjecie to tylko dla żartu xD pamietacie przygotowania do walk u Gmitruka? Szpilka zawsze w kamerze: wywiad z Masterem Striczu Izu, Szpilka wskakuje przed kamerę zagaduje pokazuje jak to jest już super jaki jest wyluzowany - to jest ta sama reakcja co w ringu jak poczuje mocną bombe to opuszcza rece i udaje że wszystko jest ok i jego to nie rusza, a w glowie panika.. On jest ciekawym przypadkiem dla psychologów sportowych moim zdaniem. Walka z Guinnem pokazala ze nic poza walkami u Wasyla na galach w salach gimnastycznych nie jest jemu pisanie, Wilder wybił u boks z głowy, a Kownacki dobil leżącego. W chyba przedostatniej rundzie z Guinnem była kalka sytuacji z Kownackim, odsłonięty Szpilka staje przy linach i dostaje w jape i tylko to go uratowało że Guinn nie chcial tego wygrać. #boks
  • 8
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Podziwiam, że chciało ci się analizować co siedzi w głowie Szpilki ;) Ja też się kiedyś w to bawiłem, ale mi się znudziło. Mam to w dupie. To strata czasu. Tak jak mówiłeś, to przypadek dla psychologów sportowych. Nie on jeden ma problemy tej natury. Wśród bokserów pełno jest agentów, z którymi coś nie tak. Żeby daleko nie szukać, wystarczy sobie przypomnieć Gołotę i jego jajobicie. Następny niedoszły samobójca Włodarczyk.
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: dwie-trzy sytuacje byly ewidentne do przedluzenia ciosu drugą ręką przez Guinna. A on tego nie robil tylko poprawial gume od majtek. Piekna 12 runda, gdzie Guinm pierwsze kombo wyprowadzil a szpila wygladal tak bezradnie, ze autentycznie mi sie zrobilo go zal. Zryty garnek. Jak dostanie kogos kto bedzie chcial wygrac to bedzie koniec. Prawdopodobnie to bedzie jakas walka o niezla kase, beda go holowac do wyplaty, ja juz w niego