•  

    Jeżeli ktoś uważa że PiS tak o nie zmieni ustawy o niepełnosprawnych bo "trzeba nad nią popracować" to mieli na to czas przynajmniej od 2014 roku kiedy protest tych samych osób popierali. Do tego przecież PiS w tydzień ustawą zmienił ustrój państwa więc tu nie widzę problemu z ich standardowym "pośpiechem".

    A jeżeli uważacie postulaty tych osób jak i cały protest za roszczeniowy i zwykłe darcie gęby o kasę - jeżeli uważacie że te pieniądze się im nie należą to niech wyjdzie minister, premier czy prezydent (wszyscy osobiście tam deklarowali pomoc w tej sprawie) i powie że pieniądze im się nie należą, rząd ich nie da a protest należy zakończyć.

    Obecnie niektórzy od tych osób które 40 dni tam protestują o prawa niepełnosprawnych w tym kraju oczekuje się że będą powściągliwi jak co najmniej dyplomaci, każde jedno słowo wypowiedziane w złości to definitywny argument że ten protest to hucpa. Minister, premier i prezydent zapewniali że pochylą się nad ich postulatami, obecnie PiS protestu nie widzi poza tym miernym pomysłem o refundacji nie było nic ze strony ustawodawcy, to jest problem a nie to co robią protestujący.

    #polityka #bekazpisu #protest #niepelnosprawni #neuropa