Wpis z mikrobloga

#fortnite

Kurła powiem Wam, że sporo się zmieniło w tym Fortnicie teraz. Pamiętam jak grałem kilka miesięcy temu, to budowanie miałem ustawione domyślnie pod F1-F4, bo jedyne co budowałem, to czasem jakieś schody, żeby się dostać do skrzynki i to wszystko. A mimo to byłem w stanie mieć całkiem niezłe win ratio.
Teraz, jak nie potrafisz postawić pełnej, 2 piętrowej bazy w ciągu 3 sekund i to w trakcie nieprzerwanej wymiany ognia, to możesz zapomnieć o graniu. Przynajmniej dopóki nie będzie rankingu, który pozwoli niedzielnym graczon na granie z niedzielnymi graczami, a tryhardom 24/7 grać z tryhardami 24/7.
  • 12
@Fido2801: coś w tym jest. W 1 i 2 sezonie grałem gdzieś 1-2 mecze na tydzień, a i tak wygrałem kilka razy.
Teraz gram prawie codziennie i nie sądze że wygrałbym jakikolwiek mecz, grając tak jak wtedy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fido2801: też zauważyłem, że poziom z miesiąca na miesiąc jest co raz większy. Pamiętam jak był 1 sezon to mało osób ogarniało budowanie a teraz każdy bardzo szybko podjeżdża Cie lub jak do niego strzelasz od razu stawia wieże
@Fido2801: Bez budowania też się da. Wygrałem wczoraj duo (w sumie solo bo ziomek zginął w ciągu 30 sekund) na squady z 12k a postawiłem może z 15 klocków. Najlepiej jak dwóch typów walczy i buduje konstrukcje na 30 kratek, rozwalasz dół i ez fragi XD
@Fido2801 tak, ale to fajne jest obserwować jak taka gra się rozwija. Np będąc fanem piłki nożnej to na jakieś nowinki techniczne trzeba czekać latami, a tutaj meta się zmienia co tydzień
@Fido2801: #!$%@? da ten ranking.

Csgo jest płatne, a i tak smurfy są wszędzie, a w silverze więcej niż gdziekolwiek indziej

Pamiętam jak zaczynalem grać w lola na początku 2 sezonu. Na początku nikt nie chodził do jungli (nawet na pierwszych rankedach zdarzało się że ktoś grał na podwójnego topa), ogólnie wszyscy grali jakoś słabiej niż teraz. No właśnie, a teraz pierwszy mecz PvP i kazdy wie co robić. #!$%@?ąc od
@Dresiu:
@Fido2801: i dresiu ma racje, jak chcesz budować przeciętnie to ustaw budowanie na myszkę.

Kolejny poziom w moim przypadku to było przerzucenie schodów i ściany na klawiaturę (V i C, niekoniecznie w tej kolejności) a jesze kolejny to będzie dodanie do tego ściany ale obecnie nie znalazłem klawisza gdzie by to było wygodne
@razenas: Ale mam już zbindowane budowanie pod klawisze wokół wsad-u + faktycznie mogę sobie zbindować ścianę pod boczny przycisk. Mimo wszystko sprawne, mądre i szybkie budowanie wymaga dużo praktyki. Nie przeszkadza mi bycie "noobem", bo nie każdy ma tyle czasu, żeby codziennie grać po kilka godzin. Odpalam Fortnite'a 2-3 razy w tygodniu na 2 godziny i to wszystko. Też chciałbym się cieszyć grą, a obecnie jest z tym ciężko. Wiem, że