Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ani kroku dalej kutafony

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  Update, fałdy ludzkie i nowa podstawka, tradycyjnie można zgłaszać uwagi
  #kononowicz

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Ostatni raz dałam się namówić na spotkanie z jakimkolwiek #niebieskiepaski z wypoku.
  Ale do rzeczy.
  Około 3 tygodnie temu zagadał do mnie osobnik o nicku @CZARNOKSIEZNIK_WIZZY
  W sumie pisało do mnie kilku stulejuszy ale ten okazał się wyjątkowy. Zaproponował, że do mnie przyjedzie ale pociągiem bo auto ma w serwisie i czekają na silnik i czy nie podjade na dworzec. Ok, ustawiliśmy się na dworcu, pociąg spóźniony, wiedziałam, że będzie za 30 minut ale po minucie dzwoni jakiś numer i okazuje sie, że to ten osobnik z mirko. Nawet mi się lampka nie zaświeciła, że pociągu nie ma a on czeka.

  Opisywał się na mocne 8/10 jednak dałabym mu 4/10 a za to jak mnie potraktował to 3/10.

  Czarował mnie swoją inteligencją i planami na przyszłość itp itd. Takie pierdolenie atencjusza. Co lepsze zaprosił mnie do restauracji. Kazał wybrać tą, gdzie jest najlepsze jedzenie ale wcześniej chciał zwiedzić miasto i jego zabytki.
  Po trzech godzinach szwędania się i stania 10 minut w żabce żeby mógł sobie kupić tyskiego pojechaliśmy coś zjeść. Kelner przyniósł menu, ten przeglądał je z pięć razy narzekając na ceny i zamówił pierogi. Pierogi kurwa na obiad. Zaproponowałam wino do obiadu, ten spojrzał się jakby zobaczył niedźwiedzia. Odpowiedział, że on alkoholu nie pije i poprosił dla siebie wodę, która była najtańsza.
  Za wszystko wyszło 87zł, chciałam dać 90 zł z napiwkiem dla kelnera a ten z pretensjami i podniesionym głosem, że kelner i tak dostaje pensje za swoją pracę i on zapłaci za siebie tylko chce żebym mu otworzyła auto a on pójdzie tylko po plecak bo tam ma portfel i leki.
  Pilot sięgnął żeby otworzyć auto i tak czekam na gościa z 10 minut. Po 15 minutach idę zobaczyć czy nic się nie stało, nikogo nie ma, auto otwarte, schowek otwarty, ze schowka zajebał pudełko z płytami cd, pendrive 16gb z radia i zostawił mnie z rachunkiem na 87zł.
  Nie mam nic po czym mogłabym gościa namierzyć typu dokładny adres ale może któraś #rozowypasek była w podobnej sytuacji z tym człowiekiem?
  Telefon od tamtej pory wyłączony a dodatkowo dodał mnie na czarną listę.
  pokaż całość

  odpowiedzi (56)