Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki( ͡° ͜ʖ ͡°) mam pytanie odnośnie #bitbay #bitcoin
#kryptowaluty #gielda #gieldakryptowalut otóż mam konto na bitbay ale nigdy nie "handlowałam" na giełdzie a chciałabym ,bo wydaje mi sie to całkiem interesujące zajęcie,spróbuję( ͡° ͜ʖ ͡°) moje pytanie brzmi- czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć w prostych słowach jak się to wszystko odbywa? Jak zacząć? Za ile $ zacząć? Jak i co kupić? Jestem w tym temacie "zielona" ale szybko się uczę. Liczę ,że znajdę tutaj kogos kto mi pomoże. Pozdrawiam

#bitbay
  • 12
@Skitelsik: zapomnij, będziesz dawcą kapitału dla profesjonalnych trejderów, 90% grających traci kasę. Kup bitcoina i zapomnij o nim na kilka lat a potem ciesz się życiem tak jak my. Możesz nam wierzyć próbowaliśmy już wszystkiego i kopania i handlowania. Tylko HODL długoterminowo.
zapomnij, będziesz dawcą kapitału dla profesjonalnych trejderów, 90% grających traci kasę. Kup bitcoina i zapomnij o nim na kilka lat a potem ciesz się życiem tak jak my. Możesz nam wierzyć próbowaliśmy już wszystkiego i kopania i handlowania. Tylko HODL długoterminowo.


@pawlo74: Bardzo rozwojowe podejście. nie próbuj gotować wody bo sie oparzysz. Prawdziwy rewolucjonista i człowiek postepu
@Skitelsik: zacznij za tyle ile możesz stracić bo na początku zawsze stracisz. Też w to nie wierzyłem ale taka prawda. Później pozostaje obserwacja i dużo czytania, wszędzie. Wnioski zawsze musisz wyciągać sam. Powodzenia